פולקסווגן תציג הערב בדטרויט את הקונספט קרוס-בלו (CrossBlue), קונספט לקרוסאובר 6 מושבים חדש.

פולקסווגן קרוס-בלו קונספט

אלו הן התמונות הרשמיות הראשונות של הקונספט פולקסווגן קרוס-בלו (CrossBlue), קרוסאובר שישה מושבים שפולקסווגן תחשוף הערב בתערוכת דטריוט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

פולקסווגן קרוס-בלו, מבוסס על פלטפורמת MQB המודולית החדשה של קבוצת פולקסווגן והוא מיועד בראש ובראשונה עבור השוק האמריקאי כמתחרה לפורד אקספלורר וג'יפ גרנד צ'ירוקי. הדגם העתידי, ימוצב מעל הטיגואן אך מתחת לטוארג היוקרתי יותר.

 

דגם הקונספט, באופן שונה מהצפוי, מציג מקום לשיש נוסעים בלבד ולא שבעה, אך השניים המרכזיים נהנים ממושבים נפרדים, בדומה למיניוואן בגודל מלא. תא הנוסעים של הקונספט, מציג ככל הניראה את שפת העיצוב החדשה של פולקסווגן עבור דגמי הפנאי שלה, עיצוב נקי וחלק כצפוי מפולקסווגן עם מסך מרכזי ענק בגודל "10.2.

 

פולקסווגן קרוס-בלו, עם אורך של כמעט 5 מטר, 2.02 מטר רוחב ו-1.73 מטר גובה, מוצג עם מערכת הנעה היברידית נטענת המשלבת מנוע טורבו דיזל 2.0TDI בהספק של 190 כ"ס ו-40.8 קג"מ המשודך לתיבת DSG-6 הנעזר במנוע חשמלי קדמי בהספק של 54 כ"ס ובמנוע חשמלי אחורי בהספק של 114 כ"ס, כך שהדגם יציע למעשה גם הנעה כפולה במידת הצורך (הנעה אחורית במצב חשמלי מלא).

 

יחידת ההנעה בהספק כולל של 305 כ"ס ו-71.4קג"מ מסוגלת להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ"ש ב-7.2 שניות בלבד עד למהירות מרבית של 204 קמ"ש. צריכת הדלק (במצב היברידי) המוערכת עומדת על כ-15 ק"מ לליטר ונסיעה על בסיס המנוע החשמלי אפשרית עד למהירות של 120 קמ"ש ולטווח מרבי של 32 ק"מ. צריכת הדלק כולל המצב החשמלי עומדת עקרונית על 47.6 ק"מ לליטר.

 

מערך הסוללות (9.8 kWh) הממוקם במרכז הרכב ולאורכו, מסביר את סידור הישיבה הייחודי, אך לפי פולקסווגן, דגם הייצור העתידי שיוצע גם בגרסאות בנזין ודיזל רגילות, יציע סידור מסורתי יותר של 2+3+2. נפח תא המטען של הדגם העתידי שניראה כמעט ומוכן לייצור, יעמוד על בין 335 ליטר ל-2000 ליטר.

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location