וולוו V90 קרוס קאנרטי כוללת הגבהת מרכב משמעותית והנעה כפולה כסטנדרט, תתחרה באודי A6 אולרוד ובגרסת הפנאי העתידי של מרצדס ל- E קלאס אסטייט.

וולוו V90 קרוס קאנטרי 2017 החדשה
וולוו V90 קרוס קאנטרי.

וולוו ממשיכה את מסורת שלה של רכבי הסאלון עם יכולות שטח עם חשיפתה של וולוו V90 קרוס קאנטרי, גרסת פנאי מוגבהת עם הנעה כפולה למכונית הסטיישן V90 החדשה ומתחרה לאודי A6 אולרוד. וולוו V90 קרוס קאנטרי החדשה, משלימה משפחה של שלושה דגמי סאלון הכוללת בנוסף את ה- S90 סדאן וה-V90 סטיישן שהוצגו מוקדם יותר השנה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

וולוו אמנם לא חושפת עדיין את המפרט המלא של הדגם, אך היא כן מציינת כי ל- V90 קרוס קאנטרי הגבהת מרכב משמעותית של 65 מ"מ לעומת ה- V90 הרגילה, מה שמעמיד את מרווח הגחון בדגם על 218 מ"מ, באודי A6 אולרוד לדוגמה, מרווח הגחון עומד על 185 מ"מ בלבד. ההבדל המשמעותי הזה נעוץ עמוק בשורשים השוודיים של הדגם, מדינה בה החורף מאתגר במיוחד ורובה מכוסה ביערות ואגמים, ובמילים אחרות, בוולוו מצפים מלקוחות הדגם לבחור בו לא רק כי הוא ניראה כמו רכב פנאי אלא כי גם יש לו יכולות כאלו.

 

 

היצע המנועים בדגם צפוי לכלול את מנועי הבנזין והדיזל החדשים של החברה: D4 ו-D5 בגזרת הדיזל ו-T5 ו-T6 בגזרת מנועי הבנזין, בהספקים של 190 עד 320 כ"ס. יהיה מעניין לראות האם גם ה- V90 קרוס קאנרטי תצויד ביחידת ההנעה ההיברידית פלאג-אין T8 לה הספק מרבי של 400 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של 45 ק"מ.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

ניראה קצת אנמי מעניין מה יהיה התמחור שלו בשוק הישראלי

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location