וולוו XC90 Excellence מצוידת במערכת הנעה T8, רשימת אבזור ארוכה ופאר של מחלקה ראשונה במושבים מאחור. המחיר עומד על 690 אלף שקל.

2016 וולוו XC90 אקסלנס
הוולוו היוקרתית ביותר נחתה בישראל - XC90 EXCELLENCE.

'מאיר' חברה למכוניות, יבואנית וולוו בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של וולוו XC90 Excellence – הדגם היוקרתי והמפואר ביותר שוולוו יצרה מעולם. מחיר הדגם עומד על 689,000 שקל, כמאה אלף שקל יותר מה- XC90 T8 הרגילה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

וולוו XC90 אקסלנס מצוידת במערכת T8 ההיברידית פלאג-אין בהספק כולל של 407 כ"ס ומומנט מרבי של 65.2 קג"מ. הסוללה של הדגם מסוגלת לספק טווח נסיעה חשמלי של כ-42 ק"מ והביצועים בדגם עומדים על כ- 5.7 שניות 0-100 קמ"ש.

 

את זה אנחנו מכירים מה- XC90 T8 הרגילה, גרסת האקסלס מייחדת עצמה בשלל תוספות ושדרוגים ייחודיים לגרסה זה. את שורת המושבים השלישית הורידו ואת שורת המושבים השנייה דחפו לאחור בכדי לספק חלל מרווח לנוסעים מאחור. אלו נהנים משני ריקליינרים איכותיים ונפרדים עם שפע של אפשרויות כיוון ובנוסף, עיסוי, אוורור וחימום.

 

בגב המושבים מאחור מותקנים מעמדים ייעודיים לאייפד והקונסולה בין המושבים מאחור כוללת צמד מגשים נשלפים, מקרר ומסך קטן המאפשר שליטה על טמפרטורת המקרר ומחזיקי הכוסות וכן שליטה על העיסוי במושבים. בתוך חלל הקונסולה יש סט כוסות קריסטל ייחודיות מתוצרת חברת ""Orrefors השוודית שעוצבו במיוחד עבור וולוו. עור נאפה בחלל תא הנוסעים, יחד עם שפע של עץ, אלומיניום מוברש ותאורת אווירה היקפית הנשלטת גם מאחור משלימים את אווירת המחלקה הראשונה מאחור.

 

 

בין תא המטען לחלל תא הנוסעים הותקנה מחיצה התורמת לבידוד רעשים ומדגישה את סביבת הנוסעים היוקרתית. חלקה התחתון מפלדה המשודכת למרכב ובחלקה העליון מותקנת זכוכית רבודה בעובי 6 מ"מ לבידוד משודרג. בנוסף לכך הצמיגים הוחלפו לצמיגי מיוחדים מצוידים במערכת SCNP, בעלי יכולת גבוהה לסינון רעשי הכביש. מערכת השמע של B&W זכתה לשדרוג ע"י רמקול נוסף מעל הקונסולה המרכזית ,בין המושבים האחוריים.

 

ב-XC90 Excellence מותקן אמצעי ייחודי ללכידת חלקיקי עשן/אבק לשם טיהור תא הנוסעים בעת עישון (לדוגמא). האמצעי פועל באופן קבוע ותפקידו להסיר אלקטרון אחד או יותר מהאטומים שבאוויר וע"י כך חלקיקי האויר נטענים במטען חיובי (IONISATOIN) ומושכים מולקולות מים. כשנלכדים מספיק חלקיקים ע"ג משטח המתכת הם נופלים למסנן תא הנוסעים. כך ניתן ללכוד עשן סיגריות או אבק בדרך יעילה במיוחד.

 

בעוד השדרוג הפנימי משמעותי במיוחד, זה החיצוני מאופק כיאה ליוקרה שוודית ונבדל בחישוקי "21 העיצוב ייחודי לדגם, כיתוב Excellence מאחור, חצאיות צד בגימור כרום ומסגרת חלונות בגימור אלומיניום מוברש. רשימת האבזור בדגם כוללת את כל המוכר לנו מה- XC90 הרגילה, כולל מתלי אוויר אדפטיביים, מערכות בטיחות מתקדמות ומערכות נהיגה אוטונומיות, בקרת אקלים ל-4 אזורים, מסך מגע מרכזי בגודל "9, מסך "12.3 כלוח המחוונים ועוד ועוד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location