הסופרב Sportline היא גרסה במראה וכיול ספורטיבי לדגם, תשווק עם מנועי 2.0 טורבו בלבד, רמת אבזור גבוהה ומערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט.

 

חברת צ'מפיון מוטורס, מודיעה על תחילת השיווק של גרסה חדשה וספורטיבית לסופרב המשובחת, סופרב ספורט-ליין. גרסת הספורט-ליין לסופרב היא אמנם יותר מראה דינאמי לדגם, עם חישוקי "19 ועיצובים ספורטיביים לפגושים ותוספת של חצאיות צד, אך היא גם כוללת בולמים אדפטיביים DCC בכיול ספורטיבי, הנמכת מרכב של 15 מ"מ ונעילת דיפרנציאל אלקטרוני XDS.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הסופרב Sportline תשווק עם המנועים הבכירים של הדגם בלבד: 2.0TSI בהספקים של 220 כ"ס או 280 כ"ס והנעה כפולה. מחיר הגרסה עומד על 237,990 שקל או 264,990 שקל בהתאמה. המנועים משודכים לתיבת 6 הילוכים DSG כאשר הדגם הבכיר רושם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 5.8 שניות.

 

גם תא הנוסעים של גרסת הספורט-ליין זוכה למראה ספורטיבי באמצעות מושבי ספורט בגימור אלקטנרה משולב בעור מלאכותי, גלגל הגה עם תחתית שטוחה, גימור קרבון, לוח מחוונים עם גרפיקה שונה ועוד. רמת האבזור ספורט ליין כוללת בנוסף לרמת הגימור Ambition הבסיסית: בקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים, פתיחת תא מטען ללא מגע, מערכת בולמים אדפטיבית עם 5 מצבי כיול, חלון גג פנורמי חשמלי, כניסה והתנעה ללא מפתח, מערכת שמע Canton עם 12 רמקולים, מצלמה אחורית, מערכת סיוע לחנייה, מושב נהג חשמלי ועוד.

 

סופרב ספורט ליין תא הנוסעים
מושבי ספורט ואווירה ספורטיבית.

בתחום הבטיחות, הדגם מצויד כסטנדרט במערכת בקרת עייפות, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית, מערכת ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, תאורת בי-קסנון עוקבת פנייה ועוד.

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

לא תודה.

This comment was minimized by the moderator on the site

המחיר מופקע!!

This comment was minimized by the moderator on the site

מה זה המחיר ההזוי הזה, נפלו שם על הראש , כולה סקודה.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location