האאוטלנדר intense הבסיסי מושק בישראל בגרסת הנעה כפולה 4X4 עם שבעה מושבים.

 

כלמוביל, יבואנית מיצובישי בישראל, מוסיפה דגם חדש למגוון דגמי האאוטלנדר בישראל: גרסת הנעה כפולה 4X4 לדגם ה- intense 7 מקומות במחיר של 179,900 ₪, תוספת של 10,000 שקל על גרסת ה-intense שבעה מושבים 2X4.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ארז סבג, מנהל חטיבת מיצובישי בכלמוביל מציין כי "מדובר היום על רכב ה- SUV 4X4 7 מקומות ישיבה במחיר הנמוך ביותר בשוק, ללא ויתור על אבזור מפואר ומערכות בטיחות מתקדמות הכוללות בלימה אוטונומית, התרעה על סטיה מנתיב, אורות גבוהים אוטומטיים ובקרת שיוט אדפטיבית.

 

מיצובישי אאוטלנדר
מיצובישי אאוטלנדר.

רמת הגימור intense כוללת, בין היתר: בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות למושב האחורי, בלם יש חשמלי עם פונקציית Auto Hold, מושבים חדשים ומשודרגים בעלי תמיכה משופרת, חישוקי סגסוגת ״16, מערכת מולטימדיה Connected Car מבית כלמוביל בעלת מסך 8" בטכנולוגיית 4G LTE. בנוסף נמצא בורר מצבי הנעה עם שלושה מצבים, Auto המעביר את הכוח לגלגלים מאחור בהתאם למצב האחיזה, ECO, עם תעדוף להנעה קדמית לחיסכון בצריכת הדלק ו-LOCK להנעה כפולה קבועה. 2019 מיצובישי אאוטלנדר - מפרט טכני מלא להורדה.

בתחום הבטיחות נמצא בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטומונית עם זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי (עד 65 קמ״ש) ורכבים (80 קמ״ש), אור גובה אוטומטי ובקרת סטייה מנתיב.

 

הדגם מבוסס על דגמי 2018 המחודשים של האאוטלנדר, עם עיצוב מעודכן, שלדה קשיחה יותר, כיול חדש למערכת המתלים והבולמים, מערכת היגוי משופרת, בידוד רעשים משופר ועוד.