האאוטבק 2019 המחודש נחת בישראל עם עיצוב מעודכן, תא נוסעים משודרג ושקט יותר ולראשונה, עם מערכות בטיחות מתקדמת, אך רק ברמת האבזור הגבוהה.

 

סובארו הציגה את האאוטבק המחודש עוד באפריל 2017, אך רק כעת, תחילת 2019, קבוצת סמל״ת, יבואנית סובארו בישראל, החלה בשיווקו של האאוטבק החדש - מתיחת פנים לדגם. החידוש העיקרי הוא תוספת של מערכת הבטיחות המתקדמת של סובארו EYESIGHT, אך זו מוצעת רק ברמות האבזור הגבוהה והיקרה יותר של הדגם - חבל!.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האאוטבק המחודש כולל עיצוב חדש ועדכני לחזית ולפנסים מאחור, אך את עיקר השינוי נמצא דווקא מתחת לפח עם כיול מחדש להיגוי ולמתלים, מערכת בלימה משופרת, שרשת חדשה בתיבת ההילוכים הרציפה התורמת להפחתת רעשים מהתיבה ומנוע ה-2.5 ליטר 175 כ״ס של הדגם היוצא, זכה לעדכון למערכת תזמון השסתומים לטובת הפחחת רעשים בזמן האצה חזקה.

 

2019 סובארו אאוטבק המחודש
שקט ואיכותי יותר עם מערכת מולטימדיה חדשה.

בתא הנוסעים נוכל למצוא גלגל הגה חדש, גימור וחומרים משודרגים ועדכון לקונסולה המרכזית המאכלסת כעת מערכת מולטימדיה משודרגת עם מסכי מגע ״6.5 או ״8 (לעומת ״6.2 או ״7.5 בדגם היוצא). בנוסף נמצא מערך שליטה חדש על מערכת בקרת האקלים, שעודכנה גם היא לטובת תפוקה גבוהה יותר.

 

בנוסף להפחתת הרעשים מהמנוע ותיבת ההילוכים, סובארו הוסיפה חומרי בידוד רעשים, בעיקר בחלונות הצד ובתי הגלגלים, לטובת חווית נסיעה שקטה יותר. מערכת ההנעה ממשיכה כאמור להתבסס על מנוע 2.5 ליטר עם 175 כ״ס ו-24 קג״מ המשודך לתיבת הילוכים רציפה ולמערכת הנעה כפולה. לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 10.2 שניות, מהירות מרבית של 198 קמ״ש וצריכת דלק משולבת של 13.6 ק״מ לליטר. ליכולת התנועה בשטח מסייעת מערכת הבקרה X-Mode ובקרת ירידה במדרון.

 

2019 סובארו אאוטבק
לראשונה עם מערכת בטיחות מתקדמת - EyeSight.

מערכת EYESIGHT, כוללת בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת סטייה מנתיב, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור והתראה על רכב עוקף ואור גבוה אוטומטי. מערכת זו מוצעת כאמור רק ברמת הגימור הגבוהה יותר של האאוטבק.

 

האאוטבק 2019 ישווק בשתי רמות גימור: 2.5X הבסיסית ו-2.5EYESIGHT. בכל רמות הגימור נמצא בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות לאחור, פתיחה והתנעה ללא מפתח, תאורה ראשית LED, חיישני תאורה וגשם, מושב נהג חשמלי, מולטימדיה ״6.5, חישוקי סגסוגת ״17, דיבורית BT, בלם יד חשמלי, בקרת שיוט, 3 כניסות USB (שתיים מאחור) ועוד. רמת הגימור EYESIGHT מוסיפה לרשימה חישוקי ״18ֿ, ריפודי עור, מושב נוסע חשמלי וזיכרונות למושב הנהג, מראה מרכזית מתכהה, דלת תא מטען חשמלית, מולטימדיה ״8 ועוד. 2019 סובארו אאוטבק - מפרט טכני מלא להורדה.

 

סובארו אאוטבק 2019 - מחירון:

אאוטבק 2.5X אוטו׳ - 199,990 ₪

אאוטבק 2.5EYESIGHT אוטו׳ - 229,990 ₪