סקודה סקאלה סטייל מוסיפה לא מעט אבזור, כולל ניטור שטח מת, חישוקי "17, מפתח חכם, לוח מחוונים דיגיטלי ועוד. 

 

צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של רמת גימור חדשה סטייל לסקודה סקאלה, המשפחתית הצ'בק החדשה של סקודה אשר הושקה בישראל בחודש ספטמבר האחרון ברמת הגימור הבסיסית Ambition. הסקאלה Style מאובזרת ויקרה יותר ותשווק במחיר של 125,990 שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

רמת הגימור סטייל עשירה יותר ומוסיפה לא מעט אבזור, כגון לוח מחוונים דיגיטלי, מפתח חכם, קיפול חשמלי למראות הצד, תאורה אחורית LED עם איתות דינאמי, מסגרת כרום לחלונות הצד, חישוקי סגסוגת "17, ריפודים משודרגים, תאורת אווירה, מערכת ניטור שטח מת ועוד. כל זה בנוסף לאבזור הסטנדרטי של הדגם הכולל מערכת ומלטימדיה "8 מקורית דור 3 עם הרחבה לאנדרואיד אוטו' ואפל קאר-פליי, 4 כניסות USB מסוג טייפ C, חלונות אחוריים כהים, בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית עד 210 קמ"ש, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית עם תיקוני היגוי ועוד.

 

סקודה סקאלה תא הנוסעים
מרווחת במיוחד.

סקודה סקאלה משווקת בשלב זה עם מנוע אחד בלבד: 1.0TSI שלושה צילינדרים טורבו עם 115 כ"ס ו-20.3 קג"מ המשודך לתיבת 7 הילוכים DSG, זה מספיק בכדי להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 9.9 שניות ולמהירות מרבית של 201 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 20 ק"מ לליטר. סקודה סקאלה - מפרט טכני מלא להורדה.

 

סקודה סקאלה מחירון:

סקאלה 1.0TSI Ambition אוטו' - 117,990 שקל

סקאלה 1.0TSI Style אוטו' - 125,900 שקל