אודי ישראל, מבית צ'מפיון מוטורס, ממשיכה להרחיב את היצע דגמי הביצועים של אודי ספורט והפעם, מדובר בדגמים החדשים אודי RS6 אוונט (סטיישן) ואודי RS7 ספורטבק. המחיר לא זול כמובן, החל מ-1,023,000 ₪ לדגם RS6 אוונט והחל מ-1,067,000 ₪ לאודי RS6 ספורטבק.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

שני הדגמים מצוידים באותה יחידת הנעה מרשימה, מנוע V8 בנפח של 4.0 ליטר שבעזרת שני מגדשי טורבו, המותקנים בחלל ה-V של המנוע, מייצר הספק מרבי של 600 כ"ס ומומנט אדיר של 81.6 קג"מ המתקבל בין 2,050-4,500 סל"ד. תחנת הכוח הזו מעבירה את הכוח אל הגלגלים דרך תיבת 8 הילוכים אוטו', מערכת הנעה כפולה קוואטרו כמובן, שילוב המאפשר לשני הדגמים לרשום נתון תאוצה מרשים של 3.6 שניות ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש.

 

2020 אודי RS7 ספורטבק החדשה
אודי RS7 ספורטבק החדשה.

שני הדגמים נשענים על מתלי אוויר בכיול ספורטיבי ובולמים אדפטיביים כולל הנמכת מרכב של 20 מ"מ לעומת הגרסאות הרגילות של הדגמים. הדיפרנציאל של מערכת ההנעה הכפולה מסוגלת להעביר בהתאם למצב האחיזה (ובורר מצבי הנהיגה) עד 85% מהמומנט לציר האחורי ועד 75% לציר הקדמי. המנוע מצויד גם במערכת מיקרו-היברידית 48V לטובת חיסכון בצריכת הדלק. מאחורי חישוקי ה-"22 הענקיים של הדגמים נמצא מערכת בלימה משופרת עם קליפרים צבועים באדום וצלחות בילום בקוטר 420 מ"מ מלפנים ו-370 מ"מ מאחור. על גלגל ההגה נמצא את כפתור RS Mode המאפשר מעבר מהיר מבין שני מצבי כיול לפי בחירה אישית של הנהג.

 

2020 אודי RS6 אוונט החדשה
קרבית גם מאחור.

רוכשי הדגמים יוכלו להוסיף להזמנה את חבילת דיינמיק המוסיפה דיפרנציאל ספורט אחורי ומעלה את מגביל המהירות ל-280 קמ"ש, חבילת דיינמיק פלוס מסירה את הגבלת המהירות כך שזו המרבית עומדת על 305 קמ"ש.

 

אל העיצוב החיצוני הקרבי והמוחצן של הדגמים שלא מותיר מקום לספק בדבר המהות הספורטיבית של הדגמים, מתלווה תא נוסעים באווירה דומה, אך רגועה יותר, כולל גימור קרבון בתא הנוסעים, גלגל הגה קטום עם ריפוד עור (אופציה לאלקנטרה), תקרה כהה מאלקנטרה וכמובן, גם מושב ספורט RS חובקים.

 

2020 אודי RS7 החדשה
אודי RS7 החדשה.

 

רשימת האבזור של הדגמים עשירה וכוללת את מערכת מערכת MMI Touch עם מסך עליון "10.1 ומסך תחתון של "8.6, יחד עם מערכת ניווט מלאה בממשק MMI Plus, ולוח מחוונים דיגיטלי "12.3 שהוא חלק מחבילת Audi Virtual Cockpit Plus. הרשימה כוללת בנוסף את חבילת Audi Smartphone Interface לשיקוף הטלפון הנייד על גבי המסך הראשי (אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי), מערכת שמע מבית B&O וממשק Audi Music interface במושבים האחוריים, מראות חיצוניות מתכווננות מתכהות ומתקפלות חשמלית עם חימום וזיכרונות, הגה ספורט מצופה עור לשליטה על המולטימדיה, סגירת Servo לדלתות, מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית עם זיכרונות למושב הנהג, מערכת בקרת אקלים מפוצלת לארבעה אזורי שליטה, מפתח חכם לכניסה והתנעה ללא מפתח, חימום ואוורור למושבים הקדמיים ועוד.

 

2020 אודי RS7 תא הנוסעים
אווירת הביצועים ממשיכה אל תא הנוסעים.

 

מפרט הבטיחות כולל בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור עם בלימה, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמת 360 מעלות, בקרת שיוט אדפטיבי, פנסים ראשיים LED Matrix מהדור החדש ועוד. 

 

2020 אודי RS6 אוונט - מפרט טכני מלא להורדה.

2020 אודי RS7 ספורטבק - מפרט טכני מלא להורדה.

 

2020 אודי RS6 אוונט ואודי RS7 ספורטבק

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

חחחחחח מליון שקל!!!!!
מליון
שקל
!!!!!

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location