קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן בישראל, החלה בשיווק ניסאן מיקרה VISIA, גרסת בסיס חדשה לדגם עם תיבת הילוכים ידנית במחיר של 79,990 ₪, מחיר שהוא 3,000 ₪ מרמת הגימור ACENTA שהיוותה עד עתה את רמת הגימור הבסיסית של הדגם.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

רמת הגימור VISIA מחסירה לא מעט מרמת הגימור ACENTA כך שכנראה ומדובר ברמת גימור המיועדת בעיקר לציי רכב כגון חברות השכרה. האבזור בסיסי למדי וכולל מערכת שמע עם 2 רמקולים בלבד, דיבורית BT, חישוקי פלדה "15, רק 2 חלונות חשמל קדמיים, כיוון חשמלי למראות הצד, בלימה אוטונומית והשלמה באמצעות מערכת MOVON בהתקנה מקומית עבור התראה על סטייה מנתיב וניטור מרחק מלפנים הכולל זיהוי הולכי רגל ודו גלגלים וזהו.

 

ניסאן מיקרה
ניסאן מיקרה.

לעומת רמת הגימור ACENTA אתם מפסידים מערכת מולטימדיה מקורית "7 עם אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, שני חלונות חשמל אחוריים, שליטה מההגה, מחשב דרך "5, בקרת שיוט, בקרת אקלים ומראות צד וידיות בצבע הרכב. כאמור, לא מעט.

בחזית מותקן מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו בהספק של 100 כ"ס ומומנט של 16.3 קג"מ. המנוע משודך בדגם לתיבת 5 הילוכים ידנית, מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 10.9 שניות ולמהירות מרבית של 184 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 22.2 ק"מ לליטר. ניסאן מיקרה - מפרט טכני מלא להורדה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location