אקספנג P7+
אקספנג P7 פלוס.
אקספנג P7+
אקספנג P7 פלוס.

המנכ"ל והמייסד של אקספנג (He Xiaopeng) חשף ברשת החברתית הסינית weibo שלוש תמונות ומעט פרטים על אקספנג P7 Plus אותה אקספנג מתכננת להשיק בשוק הסיני ברבעון האחרון של השנה. אקספנג P7+ תמוצב מעל האקספנג P7 המוכתר לנו ותהווה למעשה גרסת מרכב חדשה לדגם. 

 

החזית של האקספנג P7+ דומה למוכר לנו מהאקספנג P7 הרגילה אך מהפרופיל ומאחור מתגלה השוני הויזואלי המהותי בין הדגמים. אקספנג מציינת כי לדגם אורך של מעל ל-5 מטר, כך שמדובר בתוספת של כ-120 מ"מ לעומת האקספנג P7 הרגילה ואם צריך לנחש, לאקספנג P7+ מרכב בתצורת ליפטבק אחרת קשה להבין איך דלת תא המטען אמורה להיפתח. 

 

אקספנג P7 פלוס
אקספנג P7 Plus.

למרות השם הדומה, אקספנג P7 פלוס אמורה להיות מכונית שונה מהותית מהאקספנג P7 הנוכחית כולל שימוש בפלטפורמה חדשה (SEPA 2.0 800V כמו באקספנג G6), עיצוב שונה לחלל תא הנוסעים וטכנולוגיה אוטונומית חדשה שתתבסס על טכנולוגיית AI ועל מצלמות בלבד בדומה לטסלה. זה המקום להזכיר כי אקספנג הייתה הראשונה בעולם לשלב חיישן LiDAR בדגם ייצור ומרבית הדגמים של אקספנג מצוידים כיום בחיישן כזה (בשוק הסיני בלבד).

 

אקספנג P7 פלוס
אקספנג P7+.

אקספנג P7 פלוס היא אחת מתוך לפחות שלושה דגמים אותם החברה מתכננת להציג השנה, הרשימה הזו כולל את האקספנג מונה M03 שהוצגה לאחרונה ואת האקספנג G5 שהוא קרוסאובר חשמלי קומפקטי זול וקטן יותר מהאקספנג G6 המיועד להתחרות ישירות בדגמים כגון BYD אטו 3. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 12

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.