תמונות ראשונות של מאזדה 2 החדשה נחשפות ברשת, צפויה להגיע אלינו עוד לפני סוף השנה.

2015 מאזדה 2 החדשה

אלו הן התמונות הראשונות של מאזדה 2 החדשה לשנת 2015 אשר נחשפת בגרסתה לשוק היפני, שם היא נקראת דמיו, עוד לפני הופעת הבכורה שלה בתערוכת פריז הקרובה בתחילת אוקטובר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב כמובן שלא מפתיע אותנו שכן הוא מבוסס על הקונספט האזומי שהוצג בחודש מרץ האחרון וכמו כל דגמי מאזדה האחרונים, גם הסופרמיני החדשה של מאזדה (דור רביעי לדגם) נושאת את שפת העיצוב העדכנית של מאזדה – "קודו" (KODO). לאור הקונספט המרהיב אולי ציפינו קצת ליותר בשל הדמיון הרב לדור הנוכחי של הדגם, במיוחד מהפרופיל, אך בסך הכל העיצוב מוצלח וספורטיבי למראה כמו ה-3 החדשה למשל.

 

תא הנוסעים כמו העיצוב החיצוני פחות מרשים מזה שהוצג עם הקונספט האזומי, איך אין ספק שמדובר בקפיצת מדרגה משמעותית לעומת מאזדה 2 הנוכחית וכמו במאזדה 3, גם כאן נוכל למצוא את מערכת המולטימדיה של מאזדה עם מסך מרכזי בעיצוב טאבלט. גלגל ההגה כבר נלקח ישירות ממאזדה 3 וכך גם לוח המחוונים.

 

מאזדה תצייד את ה-2 החדשה בשני מנועים לפחות, 1.5 ליטר אטמוספרי SKY-G שיוצע בשני הספקים של 75 כ"ס או 107 כ"ס או 1.5 ליטר טורבו דיזל SKY-D עם 105 כ"ס ו-25.5 קג"מ. המנועים ישודכו לתיבת 5 או 6 הילוכים ידנית או 6 הילוכים אוטו'.

 

מאזדה 2 החדשה, הצפויה כאמור להגיע אלינו עוד לפני סוף השנה, תתחרה מול שתי מתמודדות חדשות גם כן, סקודה פאביה החדשה, שעדיין לא נחשפה, ואופל קורסה החדשה שנחשפה בסוף השבוע האחרון.

 

 

 

 

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

נראית מצוין כמו כל דגמי מאזדה האחרונים. יאללה, מתי בארץ ושרק תהיה גם גרסה ידנית זולה!!! (שומעים שם בדלק?).

This comment was minimized by the moderator on the site

כן גרסה ידנית בלבד

This comment was minimized by the moderator on the site

בעל יונדאי i20 ידנית, ונהנה מכל רגע.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location