סובארו חושפת טיזר ללגאסי החדשה (B4 אצלנו) אשר תוצג בבכורה עולמית בתערוכת שיקגו הקרובה בשבוע הבא.

2014 סובארו לגאסי B4 החדשה

רק לפני חודשיים בתערוכת לוס אנג'לס האחרונה, סובארו הציגה את הלגאסי (B4) קונספט כקדימון ללגאסי החדשה וכבר בתערוכת שיקגו הקרובה (06.02), סובארו תחשוף את גרסת הייצור של הדגם - הלגאסי/B4 החדשה לשנת 2014. לא בכדי סובארו מציגה את הדגם החדש 4 שנים בלבד לאחר הצגתו של הדגם הנוכחי (ורק חצי שנה לאחר שה-B4 המחודשת נחתה אצלנו), שכן בשנה זו הלגאסי חוגגת יום הולדת 25 שנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כצפוי, לא קשה להבחין שדגם הייצור די רחוק בעיצובו מדגם הקונספט שהיה בעל מראה קופה לא אופייני לסובארו, החברה שתמיד שמה את הנהג והשימושיות לפני העיצוב. עוד ניתן להבחין שהדגם נושא את שפת העיצוב העדכנית של סובארו אותה ראינו לראשונה ב-WRX החדשה ובקונספט לבורג', שפה המתאפיינת בעיקרה בפנסים ראשיים בעלי עיצוב מלבני עם תאורת LED על ההיקף ובגריל צלעות אופקיות התחום במסגרת כרום בולטת.

 

אמנם הדגם שיוצג בשיקגו הוא בגרסה לשוק האמריקאי המצוידת לרוב במנועים שהם שונים מאלו המשווקים אצלנו, אך אין ספק כי סובארו תצייד את הלגאסי/B4 החדשה במנועי הטורבו החדשים שהוצגו עם הקונספט לברוג' ובעיקר, מנוע ה-1.6 ליטר טורבו DIT עם הזרקת דלק ישירה בנפח של 1.6 ליטר המייצר הספק מרבי של 170 כ"ס ומומנט מרבי של 25.5 קג"מ. כמובן שהלגאסי תצויד גם בתיבת הילוכים CVT רציפה והנעה כפולה סימטרית. סביר להניח שסובארו תציג בנוסף עם הדגם גרסה חלשה למנוע ה-2.0 ליטר טורבו החדש שהוצג עם ה-WRX החדשה.

 

סובארו לגאסי/B4 החדשה:

 

סובארו לגאסי קונספט:

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

בכל אורך השנים שיצא גרסה חדשה השינוי בא רק בפנסים ובגריל!! בושה לסובארו קו חלונות משנות ה90

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location