קיה סיד החדשה בתמונות ריגול ראשונות ללא כל הסוואה. החשיפה הרשמית צפויה בתערוכת ז'נבה הקרובה.

 

במהלך 2018, קיה תחשוף את הסיד החדשה, דור השלישי למשפחתית האצ'בק האירופאית של החברה. תמונות ריגול של הסיד 2018 החדשה, אשר צולמו בדרום קוריאה, חושפת את הדגם ללא כל הסוואה ולמעשה רומזות לנו כי החשיפה הרשמית תעשה בחודשים הקרובים, סביר להניח שלא יאוחר מחודש מרץ הקרוב בתערוכת הרכב של ז'נבה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

התמונות חושפות עיצוב שהוא אבולוציה מודרנית של הדגם הנוכחי והשראה רבה מהסטינגר בעיצוב חזית הדגם. הסיד החדשה צפויה להיות גדולה ומרווחת רק במעט מהדגם הנוכחי אך הפלטפורמה של הדגם צפויה להיות קשיחה משמעותית מזו של הדגם הנוכחי, כפי שפגשנו בכל הדגמים האחרונים של קיה כדוגמת הפיקנטו או הריו החדשות.

היצע המנועים בדגם צפוי להיות זהה למוכר לנו מה-i30 החדשה של יונדאי, כלומר מנוע 1.0 ליטר טורבו (שלא ישווק בישראל בשל העדרה של תיבה אוטו') ומנוע 1.4 טורבו 140 כ"ס עם תיבת 7 הילוכים DCT. אל מנועי הבנזין של הדגם קיה תצרף מנוע דיזל 1.6 ליטר, עבור השוק האירופאי.

בחודש ספטמבר האחרון, קיה הציגה את הקונספט פרו סיד. אם דגם הקונספט מספק הצצה לעתיד, אז הפרו סיד הבאה לא תוצע במרכב שלוש דלתות אלא במרכב שוטינגברייק שיתבסס על גרסת הסטיישן של הדגם.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location