המיניוואן 7 מושבים הקומפקטי של קיה זוכה למתיחת פנים הכוללת עיצוב מעודכן ושדרוג לתא הנוסעים.

2017 קיה קארנס החדש
קיה קארנס זוכה למתיחת פנים קלה.

קיה חשפה היום בשוק הבית הדרום קוריאני את הקארנס החדש, מתיחת פנים לדור השלישי של המיניוואן 7 מושבים הקומפקטי של החברה. את הגרסה האירופאית של הדגם קיה צפויה להציג בתערוכת פריז הקרובה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

חזית הדגם זכתה לרענון באמצעות פגוש קדמי חדש הכולל גריל "אף נמר" גדול ובולט יותר הנמתח בין הפנסים הראשיים ותחום במסגרת כרום רחבה. יד מעצב נגעה גם בעיצוב כונס האוויר בתחתית הפגוש, בפנסי הערפל, בפנסים מאחור ובתחתית הפגוש האחורי נוסף דמוי מגלש. עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

 

בתא הנוסעים, קיה שדרגה קלות את הגימור באמצעות שימוש פלסטיק דמוי קרבון לאורך הדשבורד ובדלתות וגימור בשחור פסנתר מסביב למערכת בקרת האקלים. פחות רלוונטי אלינו היא התקנה של מערכת מולטימדיה חדשה. מעבר לכך אין שינויים ויזואליים של ממש בדגם שימשיך להציע נפח תא מטען של 495 ליטר (חמישה מושבים) ועד 1643 ליטר עם קיפול שתי שורות המושבים מאחור.

 

2017 קיה קארנס החדש - תא הנוסעים
אווירה צעירה יותר בתא הנוסעים המחודש.

עבור השוק הקוריאני לפחות, הקארנס המחודש יעשה שימוש בשתי יחידות הנעה: מנוע 1.7 ליטר טורבו דיזל – גרסה חדשה בתקן אירו 6 - עם 141 כ"ס ו-34.7 קג"מ המשודך לתיבת DCT, מנוע 2.0 ליטר עם הנעה בגז (LPI) בהספק של 154 כ"ס ומומנט של 19.8 קג"מ המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטו'. 

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

איכס מה זה

This comment was minimized by the moderator on the site

אי אפשר שלא להוריד את הכובע בפני קיה. כל שנה הרכבים שלהם משתדרגים ברמה או שתיים והמחיר נשאר זול. ככה עושים זאת נכון

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location