קיה חושפת תמונות ופרטים ראשונים על הריו 2017 החדשה אותה היא תציג בסוף החודש בתערוכת פריז.

2017 קיה ריו החדשה
קיה ריו 2017 החדשה.

לפני שתוצג בתערוכת פריז, קיה חושפת תמונות רשמיות ופרטים ראשונים על הריו 2017 החדשה, הדור הרביעי לסופרמיני של קיה. בהמשך השנה, קיה תחשוף את גרסת הסדאן של הדגם. 

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

העיצוב החיצוני אמנם צעיר ורענן יותר מזה של הריו הנוכחית, אך עדיין "בוגר" יחסית ולא צעיר וחצוף כמו חלק מהמתחרות שלה לסגמנט – ציפינו מקיה לקצת יותר. הריו החדשה גדולה יותר מזו היוצאת כאשר לרוחב נוספו 5 מ"מ (לכדי 1,725 מ"מ), לבסיס הגלגלים נוספו 10 מ"מ (לכדי 2,580 מ"מ), לאורך נוספו 15 מ"מ (לכדי 4,065 מ"מ) וממד הגובה התקצר ב-5 מ"מ (לכדי 1,450 מ"מ).

 

לעומת העיצוב החיצוני, תא הנוסעים כבר מציג קפיצת מדרגה משמעותית יותר לעומת הדגם הנוכחי. העיצוב בקווים ישרים ומפוסלים נעשה בהשראת את הנוסעים של הספורטאז' החדש, דבר שנועד להעניק לנוסעים תחושה של רכב רחב יותר. בהתאם לאפנה הנוכחית, גם קיה התקינה בדשבורד מערכת מולטימדיה "צפה", מערכת אפשרה לקיה לצמצם את מספר הכפתורים בקונסולה המרכזית. את תא הנוסעים יוכלו הרוכשים לבחור מבין שלושה שילובים שונים של צבעים.

 

2017 קיה ריו החדשה - תא הנוסעים
תא הנוסעים מציג קפיצת מדרגה לעומת הדגם היוצא.

 

את יתר הפרטים על הריו החדשה קיה תחשוף בתערוכת פריז, אנחנו מצפים לפגוש את אותם המנועים המוכרים מהדגם הנוכחי, 1.25 ליטר ו-1.4 ליטר, אך כמובן שגם את מנוע ה-1.0 ליטר T-GDI טורבו עם 100-120 כ"ס עם מומנט מרבי של 17.5 קג"מ. הבעיה עם מנוע זה שנכון להיום, הוא עדיין לא משודך לתיבת הילוכים אוטו'.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

איזה פיהוק דפקתי..

This comment was minimized by the moderator on the site

עוד רכב פח שימכר לצרכן הפרטי במחיר מפגר ולחברות ליסינג במחיר מצחיק

This comment was minimized by the moderator on the site

העיצוב החיצוני לטעמי מכוער חיקוי של הI20
שונה לצערי מהעיצוב הקודם שהיה יפה ודי מקורי

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location