שברולט סילברדו HD החדש יצויד לראשונה בתיבת 10 הילוכים אוטו׳ ויוצג ברבעון הראשון של 2019.

 

לאחר שחשפה מוקדם יותר השנה את הגרסה הקלה (1500) של הסילברדו החדש, שברולט מספקת לנו הצצה ראשונה אל גרסאות HD הבכירות והכבדות של הדגם (2500 ו-3500), אותן היא תציג בספברואר 2019 ואותן נפגוש בעתיד כאן בישראל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למעט עיצוב דומה לפנסי הבלימה מאחור, שברולט העניקה לדגמי ה-HD של הסילברדו עיצוב שונה לחלוטין מדגם ה-1500 הקל. כמו דגם ה-1500, שברולט מציינת כי מרווח הברכיים לנוסעים מאחור גדול ב-7.6 ס״מ משמעותיים.

 

שברולט סילברדו HD החדש
שברולט סילברדו HD החדש.

שברולט תשווק את הסילברדו HD החדש עם מנוע בנזין אטמוספרי חדש או גרסה מעודכנת של מנעו הדוראמקס 6.6 ליטר V8 טורבו דיזל של הדגם הנוכחי עם מומנט מרבי של 125.7 קג״מ (לעומת 124.5 קג״מ בדגם הנוכחי). חידוש עיקרי הוא שידוך מנוע הדיזל לתיבת 10 הילוכים אוטו׳ במקום 6 הילוכים בדגם הנוכחי.

בשברולט מציינים כי הדגם יציע כושר גרירה גבוה משמעותית מזה של הדגם הנוכחי. פרטים נוספים על הדגם שברולט תציג כאמור בחודש פברואר 2019.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ממש מכוער מקדימה, אבל ממש , השאר נראה אותו דבר, חבל , חיכיתי לראות את הדגם החדש כי אמרו לי שצריך להגיע אס חיכיתי , איך אומרים גודל האכזבה כגודל הציפיה , עכשיי או שאקח סילברדו השנה או שאבדוק את...

ממש מכוער מקדימה, אבל ממש , השאר נראה אותו דבר, חבל , חיכיתי לראות את הדגם החדש כי אמרו לי שצריך להגיע אס חיכיתי , איך אומרים גודל האכזבה כגודל הציפיה , עכשיי או שאקח סילברדו השנה או שאבדוק את הראם 2500 החדש ...

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

F 250 פורד הכי טוב שיש

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location