שברולט טריילבלייזר הוא קרוסאובר קומפקטי חדש לשברולט, אותו נפגוש בשנה הבאה כמתחרה לדגמים כגון מאזדה CX-30.

 

שברולט טרייל-בלייזר היה בעבר (2001–2008) רכב כביש שטח גדול ממדים שהתפתח מהבלייזר ובשנת 2011, בשברולט אף הציגו קונספט לדור חדש לדגם אך זה לא הגיע לפס הייצור. כעת, שברולט חוזרת לעשות שימוש בשם הזה (TrailBlazer) אך הפעם עבור קרוסאובר קומפקטי הנחשף כעת לראשונה עבור השוק הגלובלי, לאחר שהוצג מוקדם יותר בגרסתו לשוק הסיני. מ-UMI נמסר כי הטרייל בלייזר החדש ישווק בישראל במהלך שנת 2020.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שברולט טרייל בלייזר החדש קטן יותר מה-אקווינוקס אך גדול יותר מה-טראקס ומה-UMI, יבואנית שברולט בישראל, נמסר כי הדגם ישווק בישראל במהלך שנת 2020. למעט חשיפה של שתי תמונות של הדגם, בגרסת RS ספורטיבית, שברולט לא מספקת בשלב זה פרטים טכניים נוספים על הדגם.

 

שברולט טרייל בלייזר החדש תא הנוסעים
תא נוסעים באווירה ספורטיבית בדגמי RS.

שברולט טריילבלייזר עוצב בהשראת הבלייזר החדש של שברולט, עם חזית במראה אגרסיבי ועיצוב קורת C היוצרת מראה של גג "צף". תא הנוסעים מציג עיצוב המזכיר במידה מסוימת את עיצוב תא הנוסעים של הטראקס, הדגם שבתמונה הוא בגרסת RS הספורטיבית המוסיפה הדגשה בצבע אדום לפתחי המיזוג, לוח המחוונים ולתפירה במושבים.

שברולט מציינת כי הדגם יצויד במגוון מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית כסטנדרט ואופציה לבקרת שיוט אדפטיבית, מצלמת HD אחורית ומערכת סיוע בחניה. פרטים נוספים על הדגם שברולט תחשוף בהמשך השנה. שברולט טרייל בלייזר יתחרה מול דגמים כגון מאזדה CX-30, טויוטה C-HR ועוד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location