פורד טרנזיט קאסטום חשמלי
פורד טרנזיט קאסטום חשמלי.
פורד טרנזיט קאסטום חשמלי
פורד טרנזיט קאסטום חשמלי.

אחרי מרצדס, סיטרואן, אופל ועוד, גם פורד אירופה חושפת גרסה חשמלית לוואן המסחרי הקל שלה, במקרה של פורד זו גרסה חשמלית לפורד טרנזיט קאסטום הנקראת E-TRANSIT קאסטום. בשלב זה פורד חושפת רק את העיצוב החיצוני ומספר פרטים נוספים על הדגם שיתחרה, לדוגמה, מול סיטרואן ג'מפי החשמלי שהשוק לאחרונה בישראל. פרטים נוספים על הדגם פורד תחשוף בחודש ספטמבר והשיווק של הדגם בפועל יחל ברבעון הראשון של 2023. 

 

פורד לא מספקת פרטים על יחידת ההנעה החשמלית של הטרנזיט קאסטום אך היא כן מציינת כי לדגם יהיה טווח נסיעה של כ-380 ק"מ ויכולת טעינה מהירה. בנוסף, הרכב כולל מערכת V2L שבפורד נקראת Pro-Power, זו מערכת שהוצגה לראשונה בפורד F-150 לייטנינג החשמלי המאפשרת לעשות שימוש בסוללה להפעלת מכשירים חיצוניים כאשר הרוכשים יוכלו לבחור בשקעים המספקים 2kW עד 7.2kW. 

 

פורד טרנזיט קאסטום חשמלי
טווח של כ- 380 קילומטר.

העיצוב החיצוני של הדגם מלוטוש ומודרני למראה ומציג למעשה את מתיחת הפנים הבאה לדגמי הטרנזיט קאסטום (או לטורנאו קאסטום שהוא גרסת הנוסעים המהודרת).

 

פורד טרנזיט קאסטום חשמלי
פורד טרנזיט קאסטום חשמלי.

בניגוד לפורד, מרצדס, סיטרואן ועוד, שהציגו גרסאות חשמליות לוואן המסחרי שלהן על בסיס גרסאות הדיזל, פולקסווגן הציגה לאחרונה את ה- ID BUZZ החשמלי המבוסס על פלטפורמה חשמלית ייעודית (MEB) וזאת במקום להציג גרסה חשמלית לטרנספורטר T6 המתחרה. 

2023 פורד טרנזיט קאסטום חשמלי

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובה

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    avatar
    יוני · 10/05/2022
    רכב ממש יפה, יחסית לרכב מסחרי כמובן.