קיה חושפת תמונה רשמית ראשונה של האקסיד, אותו היא תחשוף בהמשך החודש.

 

לקראת החשיפה הרשמית בהמשך החודש, קיה מספקת לנו תמונה ראשונה של קיה אקסיד (XCeed), קרוסאובר קופה המבוסס על ה- סיד החדשה. קיה תחשוף את הדגם במלוא הדרו ב-26 ליוני 2019 מטלקאר, יבואנית קיה בישראל, נמסר כי הדגם צפוי להגיע לישראל לקראת סוף השנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

קיה אקסיד אמנם מבוסס על הסיד האצ'בק המשפחתית, אך בקיה העניקו לדגם מראה ייחודי, דמוי קופה, ולא הסתפקו בקצת תוספת של פלסטיקה והגבהת מרכב. מצד אחד,  העיצוב החיצוני מזוהה מיד עם הסיד המשפחתי אך מהצד השני כל חלקי המרכב שונים מאלו של הסיד, כולל עיצוב ייחודי לפנסים מלפנים ומאחור - כפי שתוכלו לראות בתמונות הריגול של הדגם.

 

ה- XCeed יאפשר לקיה להתחרות בדגמים כגון מאזדה CX-30, פולקסווגן T-ROC דגמים שהם יותר CUV מאשר SUV קצת גדולים יותר כגון הספורטאז' או ה- CX-5.

בשלב זה קיה לא מספקת פרטים נוספים על הדגם, אך נוכל לספר לכם כי גם בתא הנוסעים של הדגם נוכל למצוא מגוון שינויים לעומת הסיד הרגילה, כולל עיצוב שונה ושימוש במערכת מולטימדיה "10.25 חדשה, חומרי גימור שונים אופציה ללוח מחוונים דיגיטלי ועוד. בתחום ההנעה, אנחנו מצפים לפגוש בדגמי מנועי בנזין ודיזל, כולל מנוע 1.0 טורבו לדגם הבסיס, 1.6 טורבו 204 כ"ס לגרסה ספורטיבית וכן את מנוע ה-2.0 דיזל מיקרו-היברידי עם 184 כ"ס.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location