טויוטה אוריס היברידית HSD עוברת לשיווק סדיר ומלאה במחיר של 135,900 שקל.

טויוטה אוריס אוריס HSD היברידית

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (ב') על הרחבה משמעותית בשיווקה של הגרסה ההיברידית שלטויוטה אוריס, המשפחתית בעלת חמש הדלתות (האצ'בק). החל מהשבוע, יוצעו המכוניות לקהל הרחב בסוכנויות המשנה של טויוטה ברחבי הארץ.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הגדלת הכמות המיובאת של האוריס ההיברידית התאפשרה הודות למאמץ גדול של היבואנית אל מול היצרן, במטרה לספק את הביקושים ההולכים וגדלים לרכבים בעלי הנעה חלופית, רמת זיהום נמוכה, וחסכון משמעותי בדלק. ביוניון מוטורס מצפים למסור 500 רכבים במחצית השנייה של השנה, זאת לעומת 160 רכבים בלבד אשר סופקו לה מאז תחילת השנה, גידול של יותר מ- 300%.

 

לאוריס ההיברידית מנוע של 1,800 סמ"ק, אשר יחד עם מנוע חשמלי מפיקים 136 כ"ס, מערכת Dual VVT-I , תזמון שסתומים משתנה כפול חכם וגיר רציף לנסיעה זריזה ויעילה. תצרוכת הדלק עומדת על 26.3 ק"מ לליטר (בנסיעה משולבת, ע"פ נתוני יצרן) והיא משקפת חסכון בתצרוכת הדלק של למעלה מ- 50%, לעומת מכוניות משפחתיות בעלות מנוע בנזין. מחירה של ה- האוריס ההיברידית הוא 135,900 שקלים.

 

בדומה לדגמיה האחרים, גם דגם זה מגיע עם מפרט בטיחות גבוה הכולל 7 כריות אוויר ושלל מערכות בטיחות מתקדמות וביניהן: BA, ABS, EBD,TRC ISOFIX, VSC, וכן מערכת HAC למניעת דרדור הרכב לאחור בעלייה. רמת האבזור מספקת נוחות מרבית והיא כוללת, בין היתר, מערכת התנעה חכמה (Keyless), מערכת בקרת אקלים דיגיטלית, הגה כוח חשמלי טלסקופי, מראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית, כפתורי שליטה מההגה על מערכת השמע ומחשב הדרך, גלגלי סגסוגת קלה ועוד.

 

האוריס ההיברידית מצטרפת להיברידית הראשונה והותיקה, ה-TOYOTA PRIUS, ההיברידית הנמכרת ביותר בישראל ובעולם. סך המכירות של רכבי TOYOTA ההיברידיים בעולם עומד על כ-4 מיליון רכבים מתוכם למעלה מ- 2.6 מיליון PRIUS, מאז השקתה בשנת 1997. לאחרונה שברה ה – PRIUS שיא מכירות חדש עם מעל רבע מיליון מכוניות שנמכרו בעולם ברבעון הראשון של השנה. באוגוסט הקרוב יחל בישראל שיווקה של מכונית ה- PRIUS PLUG IN המשלבת טכנולוגיה היברידית וטעינת חשמל חיצונית. ברבעון האחרון של השנה תגיע ארצה גם היאריס ההיברידית ובסה"כ תציע יוניון מוטורס עד סוף השנה 4 דגמים שונים בעלי הנעה היברידית חלופית, יותר מכל יצרנית אחרת.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location