טויוטה יאריס החדשה תוצע עם מנוע 1.3 ליטר 99 כ"ס ועם תיבה ידנית או רציפה.

טויוטה יאריס החדשה

חברת יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, משיקה את היאריס החדשה, הקומפקטית העירונית, הזוכה לעיצוב מחודש ודינאמי ותיבה אוטומטית רציפה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

היאריס החדשה מצוידת במנוע בנזין 1,330 סמ"ק i-Dual VVT מתקדם ויעיל המספק 99 כוחות סוס. הדגם החדש יוצע בגרסה ידנית של 6 הילוכים ובגרסה אוטומטית בעלת תיבת הילוכים מתקדמת רציפה של 7 הילוכים לביצועים משופרים וחסכון בתצרוכת הדלק, שתעמוד על 18.9 ק"מ/ליטר בלבד (תצרוכת דלק משולבת לפי נתוני יצרן).

 

הדגם החדש הוא בעל מרחב פנימי גדול מהגרסה הקודמת, הודות לבסיס גלגלים שצמח ב- 5 ס"מ ל-251 ס"מ ומימד אורך שגדל ב- 10 ס"מ ל-388.5 ס"מ. הרוחב נותר ללא שינוי.

 

היאריס החדשה תהיה בעלת ציון הבטיחות הגבוה ביותר בקטגוריה בשל מפרט בטיחותי רחב בסטנדרט גבוה הכולל, בין היתר, 7 כריות אוויר, מערכות בטיחות מקדמות כולל ABS ו- EBD, BA ,TRC ISOFIX, VSC,, ומצלמה אחורית*.

 

היאריס החדשה זכתה בציון מכסימלי של 5 כוכבים במבחני הריסוק EuroNCAP, וצפויה לזכות בציון 3, הגבוה ביותר בקטגוריה, ע"פ נוהל מערכות בטיחות בכלי רכב אשר פורסם ע"י משרד התחבורה.

 

 

הדגם החדש ממשיך את מסורת טויוטה של ייצור וביצועים ידידותיים לסביבה. 95% מהחלקים המרכיבים את היאריס ניתנים לשימוש חוזר ולשחזור ומאז שנת 2002 נרשמה הפחתה של 18% בפליטת 2CO בתהליך ייצור הרכב. הדגם החדש אף זוכה לציון ירוק של דרגה 2 בלבד בגרסה האוטומטית.

 

טויוטה יאריס החדשה תוצע בישראל בשתי רמות גימור:
טויוטה יאריס החדשה - המפרט הטכני המלא

1. רמת האבזור הבסיסית SOL כוללת Paddle-Shifts להעברת הילוכים מההגה, מראות צד מתכווננות חשמלית עם פנסי איתות, מערכת שמע הכוללת 6 רמקולים, שקעי USB ו- AUX והגה בכיסוי עור. הדגם הבסיסי יוצע למכירה עם תיבת הילוכים ידנית במחיר של 91,900 שקלים שקלים או עם תיבת הילוכים אוטומטית החל ממחיר של 99,900 שקלים.

 

2. רמת אבזור משודרגת STYLE הכוללת בנוסף מערכת TOYOTA TOUCH בעלת מסך מגע "6.1 לביצוע מגוון פעולות בנגיעה קלה - שליטה על מערכת השמע, מצלמה אחורית, חיבור לדיבורית Bluetooth, הצגת נתוני דרך, נגן CD/MP3, ובנוסף, כפתורי שליטה מההגה על הדיבורית. הדגם המשודרג יוצע למכירה בגרסה אוטומטית בלבד ומחירו החל מ – 102,900 שקלים.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location