טויוטה חושפת את היאריס 2014 החדשה/מחודשת עם עדכון משמעותי לעיצוב החוץ והפנים.

2014 טויוטה יאריס החדשה

טויוטה חושפת היום (יום ב') את היאריס 2014 החדשה/מחודשת לאחר מתיחת פנים לדגם הכוללת בעיקרה עדכון לחזית הדגם, עדכון לעיצוב תא הנוסעים ותוספת של אפשרויות להתאמה אישית של העיצוב. טויוטה תחל לשווק את היאריס המעודכנת בעוד מספר חודשים, אצלנו היא צפויה לנחות במהלך המחצית השנייה של 2014.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, היאריס מיישרת קו עם שפת העיצוב העדכנית והדינמית למראה של טויוטה ( ‘Under Priority’  ו- ‘Keen Look’ ), כפי שהוצגה לאחרונה עם האייגו החדשה או הקאמרי החדשה ובכל דגמי הקונספט האחרונים של טויוטה. עיקר השינוי נמצא כאמור בחזית הדגם כאשר טויוטה מתקינה פגוש קדמי חדש עם שבכה קדמית גדולת ממדים – קטנה יותר בדגם הרגיל ועצומה בגודלה בדגם ההיברידי (בלבן בתמונות). גם הפנים זכו לעדכון קל. מאחור, טויוטה עיצבה מחדש את הפנסים המבוססים כעת על תאורת LED.

 

בתא הנוסעים, טויוטה ביצעה מספר שינויים משמעותיים בהתאם למשוב אותו קיבלה מלקוחות הדגם: שיפור תחושת האווריריות והדינמיות בתא הנוסעים, שדרוג האיכות והוספה של צבעים ואבזור לתא הנוסעים. בפועל, טויוטה עיצובה מחדש את כל חלקו העליון של הדשברוד ויצרה סביבת נהג מוגדרת ותחומה, שדרגה את הגימור בתא הנוסעים והוסיפה אפשרויות רבות לשילובי צבעים בתא הנוסעים.

 

 

מתחת לפח, טויוטה עדכנה את כיול המתלים לטובת שיפור הנוחות והתנהגות הכביש. בנוסף, בידוד הרעשים בדגם שופר. היצע המנועים בדגם לא השתנה וטויוטה תמשיך להציע את הדגם עם מנוע 1.0 ליטר (שלא מוצע בישראל), 1.3 ליטר, 1.4 ליטר דיזל וכמובן יחידת הנעה היברידית. טויוטה לא מציינת אם ואלו שינויים נעשו במנועים בדגם 2014 המחודש של היאריס.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location