הכריזה על תמיכתה במסגרת תחרות Israel Open בטניס כיסאות גלגלים בה השתתפו ספורטאים מרחבי העולם.

 

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה על תמיכתה בספורטאים הפראלימפים. החברה תעניק תמיכה וסיוע למשלחת וכן לספורטאים נבחרים בענפי ספורט שונים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

החיבור בין חברת טויוטה בישראל לספורטאים הפראלימפים נעשה כחלק מפעילותה של חברת טויוטה העולמית - שותפה אולימפית בינלאומית בכירה למשחקים האולימפיים שייערכו ב- 2020 בטוקיו ו – 2024 בפריז. במסגרת זו תפעל טויוטה יחד עם הוועדים האולימפיים העולמיים על מנת לספק פתרונות תחבורה ברי קיימא למשחקים האולימפיים ולקדם שירותים תחבורתיים בטוחים ויעילים יותר, ובתוך כך מערכות הסעה חכמות, מערכות תחבורה עירונית, ומערכות תקשורת בין רכבים.

 

בישראל בחרה יוניון מוטורס, נציגת טויוטה, לשים דגש מיוחד בתמיכה בספורטאים הפראלימפים ובספורט מתוך רצון לקדם ערכים של שוויון, מצוינות, נחישות והתמודדות עם אתגרים. חברת טויוטה העולמית נמצאת בחזית החידושים והטכנולוגיות אשר נועדו לאפשר "ניידות לכולם" וגאה לתמוך בספורטאים אשר מנצחים כל מכשול.

 

טויוטה
אחד מכלי התחבורה שטויוטה תספק לכפר האולימפי.

ההכרזה על שיתוף הפעולה בישראל התקיימה במסגרת אירוע הגמר והענקת המדליות בתחרות ישראל הפתוחהIsrael Open בטניס כיסאות גלגלים, שהתקיימה בשישי האחרון (10.5.2019) במרכז הטניס ברמת השרון בה השתתפו ספורטאים מרחבי העולם.

 

אופירה אבישי, סמנכ"לית תקשורת שיווקית ודיגיטל ביוניון מוטורס, אמרה: "טויוטה חולקת ערכים רבים עם הספורטאים האולימפיים השואפים למצוינות ומאתגרים את היכולות שלהם לשיאים מעוררי השראה. כמו בספורט, השאפתנות והתשוקה מביאה גם אותנו להיות בחזית העולמית של החידושים והטכנולוגיות במטרה לאפשר לכל אחד ואחת ניידות ותנועה.

 

בישראל בחרנו לתת תמיכה מיוחדת לספורטאים הפראלימפים הישראליים המהווים השראה לכולנו כיצד מתגברים על מכשולים ואתגרים עצומים ומנצחים, כיצד מגיעים להישגים מדהימים גם כשמלכתחילה זה נראה בלתי אפשרי. טויוטה מעודדת את הרוח הזו וקוראת לכל אחד ואחת Start Your Impossible ! אנו מקווים כי תמיכתנו תסייע לספורטאים הפראלימפים הישראליים לייצג את ישראל בכבוד לשבור שיאים ואף לחזור עם מדליות ומאחלים להם הצלחה".

ישראל משתתפת במשחקים הפראלימפים מראשיתם, וספורטאיה זכו במשך השנים להישגים יפים. עד כה זכתה ישראל ב -375 מדליות בסך הכל, מהן 123 מדליות זהב, 123 מדליות כסף ו-129 מדליות ארד. היא מדורגת במקום ה-13 הכללי בטבלת מדליות הקיץ בכל הזמנים.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location