יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, מודיעה היום (א') על תחילת השיווק של הטנדרון המסחרי טויוטה סיטי ובשמו המלא, טויוטה פרואייס סיטי. טויוטה סיטי הוא תולדה של שיתוף פעולה עם קבוצת PSA, המייצרת עבור טויוטה את הפרואייס סיטי על בסיס סיטרואן ברלינגו החדש (ופיג'ו פרטנר ואופל קומבו).

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

טויוטה סיטי ישווק בישראל, בשלב זה, בדגם אחד בלבד (הקצר יותר) עם מנוע 1.5 ליטר טורבו דיזל 131 כ"ס, תיבת 8 הילוכים אוטומטית ובמחיר של 154,900 ₪.

 

טויוטה סיטי תא הנוסעים
איכות חיים של רכב פרטי ושימושיות של וואן מסחרי.

טויוטה סיטי ישווק כאמור בגרסת החמישה מושבים הקצרה עם אורך של 4.40 מטר, רוחב של 1.85 מטר ובסיס גלגלים של 2.78 מטר. לדגם זה נפח תא מטען של 597 ליטר עד גובה החלונות או 983 ליטר עד גובה התקרה. לדגם כושר העמסה של 904 ק"מ וכושר גרירה של 750 ק"ג או עד 1000 ק"ג לנגרר עם מערכת בלימה עצמאית.

 

בחזית מותקן מנוע 1.5 ליטר טורבו דיזל של פיג'ו המייצר הספק מרבי של 131 כ"ס ומומנט מרבי של 30.6 קג"מ. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' והשילוב הזה מאפשר נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 11.1 שניות, מהירות מרבית של 183 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של 22.7 ק"מ לליטר.

 

טויוטה סיטי
יחידת הנעה של פיג'ו.

כמו בברלינגו החדש, תא הנוסעים מציע איכות חיים של רכב פרטי עם מרווח מצוין לחמישה נוסעים (מושב אחורי בחלוקה של 40:60), תחושה אוורירית של וואן קומפקטי לצד השימושיות של רכב מסחרי הכולל תא מטען ענק ונגיש ושפע של תאי אחסון שימושיים.

כיאה לרכב מודרני טויוטה סיטי מצויד במערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית וזיהוי תמרורים. לדגם ציונים גבוהים בהגנה על הנוסעים עם 91% בהגנה על נוסעים בוגרים ו-81% בהגנה על ילדים במושבי בטיחות. בתחום אבזור הנוחות טויוטה סיטי מצויד במערכת מולטימדיה "9 בהתקנה מקומית, בקרת שיוט, חיישני תאורה וגשם, חלונות חשמל קדמיים, מראות צד חשמליות ועוד. טויוטה סיטי - מפרט טכני מלא להורדה.

 

במקביל להשקת טויוטה סיטי, יוניון מוטורס מודיעה על הרחבת סל הפתרונות שהיא מציעה בתחום הרכבים המסחריים בשוק המקומי וכוונתה לפעול בעוצמה רבה יותר בשוק צומח זה. במסגרת זו, תרכז יבואנית טויוטה פעילות ייעודית למכירת כלי רכב מסחריים קלים לעבודה והיסעים תחת השם TOYOTA Professional, אשר תפעל בסוכנויות מורשות ברחבי הארץ שיתמחו ויתמקצעו במכירת מסחריות ובמגוון פתרונות ניידות לצרכי עבודה שונים, מימון וטרייד אין.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

עדיף ברלינגו

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location