טויוטה ספייס ורסו 2014 מגיע לאחר מתיחת פנים לדגם עם עיצוב מעודכן ומערכת מולטימדיה כסטנדרט. המחיר נותר ללא שינוי – 107,500 שקל.

2014 טויוטה ספייס ורסו

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (יום ב') על תחילת השיווק של טויוטה ספייס ורסו 2014 החדש, המיקרו-וואן של טויטה שזכה לאחרונה למתיחת פנים אשר הוצגה בעולם בחודש שעבר, כ-4 שנים לאחר שהדגם הוצג לראשונה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הספייס ורסו החדש/מחודש ישווק ברמת גימור אחת והמחיר נותר ללא שינוי – 107,500 שקל. רמת האבזור כוללת מערכת מולטימדיה (התקנה מקומית) כסטנדרט עם מסך מגע, מערכת ניווט ודיבורית BT.

 

בכל הקשור לעיצוב חיצוני, השינויים לא רבים והספייס ורסו מציג יישור קו קל עם שפת העיצוב העדכנית של טויוטה לטובת מראה צעיר יותר ורענן יותר. לפנסים הראשיים נוספה תאורת LED ליום, הפגוש הקדמי עודכן קלות והפנסים מאחור עוצבו מחדש. בטויוטה ביצעו בנוסף עדכון לכיול המתלים וההיגוי וכן שיפרו את בידוד הרעשים בדגם. בתא הנוסעים, הגימור בדגם שודרג ולוח המחוונים עודכן.

 

הספייס ורסו 2014 ממשיך עם אותו מנוע כבעבר: 1.3 ליטר עם 99 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים רציפה עם אפשרות לתפעול ידני מההגה (7 יחסי העברה). צריכת הדלק המשולבת עומדת על 19.2 ק"מ לליטר.

 

מפרט טכני מלא: טויוטה ספייס ורסו 2014.

 

טויוטה ספייס ורסו מבחן דרכים.

 

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location