טויוטה פרסמה הודעה בה היא מתכוונת לעצור את היצור לזמן מוגבל במפעלייה בבריטניה וצרפת עקב ירידה במכירות.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

טויוטה, עדיין יצרנית הרכב הגדולה בעולם, תעצור את היצור ל-12 יום במפעלייה בבריטניה וצרפת. מחיצית מזמן ההפסקת היצור נוצר בשל ירידה בהזמנות רכבים חדשים, מחציתו השניה דווקא אופטימית יותר וזאת עבור הכנת פס היצור לאוריס ההברידית.

 

דובר טויוטה בבריטניה: הסיבה הראשונה לסגירה היא כתוצאה משכתוב צפי המכירות שלנו עקב האפקט השללי של הקריאה לשירות. הסיבה השניה היא הכנת פס היצור עבור האוריס ההברידית ודבר זה נהוג אצל כל יצרן בין אם סגירה למספר ימים או אף שבועות עבור הכנת פס היצור לכב חדש".

 

גם בארה"ב המצב לא שונה וגם שם בחודש הקרוב יעצר היצור זמנית בכמה מפעלים המיצרים את הקאמרי, האבלון (סאלונית גדולה) וכן טנדר הטנדורה הגדול בסגנון F-150 של פורד.

 

כאן כמובן לא נגמרות הצרות של טויוטה, שכן בארה"ב מוגשות נגדה בימים אלו, ע"י לא מעט עורכי דין חמדנים, מאות תביעות משפטיות, שבימים אלו דנים בנושא שופטים פדראליים האם לאחד את כל התיקים למשפט אחד גדול. במידה וזה אכן יתרחש זו צפויה להיות התביעה הגדולה ביותר אי פעם נגד יצרן רכב. כמובן שהאמריקאים שוכחים שאמנם טויטה הינה חברה יפנית אך רוב הרכבים שהיא מוכרת בארה"ב מיוצרים בארה"ב וזכיה במשפט זה עשוייה לגרום ללא מעט מובטלים נוספים.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location