הקונספט טויוטה C-HR הוא קדימון לקרוסאובר קומפקטי חדש, בין הג'וק לקשקאי, שטויוטה תציג בעוד כחצי שנה. העיצוב הנועז ימשיך גם אל גרסת הייצור של הדגם.

2015 טויוטה C-HR קונספט
טויוטה C-HR קונספט - דגם ייצור כבר בשנה הבאה, כולל העיצוב הנועז.

טויוטה חשפה בתערוכת פרנקפורט את הקונספט C-HR, קונספט לקרוסאובר קומפקטי עם עיצוב רדיקלי שיוצג בגרסת ייצור כבר בתערוכת ז'נבה הקרובה בעוד כחצי שנה. אם השם של הקונספט נשמע לכם מוכר, אתם כמובן לא טועים שכן הקונספט C-HR שהוצג בפרנקפורט הוא אבולוציה לקונספט עם שם זהה שהוצג בספטמבר שנה שעברה בתערוכת פריז.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

לעומת הקונספט של השנה שעברה, טויוטה הוסיפה שתי דלתות אחוריות, עדכנה את עיצוב החזית ושינתה את צבע הדגם. עד כמה שהקונספט נראה לכם רדיקלי, בוודאי כאשר מדובר בטויוטה, דגם הייצור הסופי יישא אלמנטים עיצוביים רבים המוצגים עם הקונספט ובמיוחד חזית הדגם שלא תהיה שונה מהותית בגרסת הייצור הסופית.

 

הקרוסאובר העתידי יתבסס על פלטפורמת TNGA המודולרית החדשה של טויוטה והוא יצויד במערכת הנעה היברידית שתושאל מהפריוס החדשה, סביר להניח שהדגם יצויד גם במנוע ה-1.2 טורבו החדש של החברה שהוצג השנה עם האוריס המחודשת. הקרוסאובר החדש של טויוטה יהיה קטן יותר מהראב 4 ולפי החברה הוא יתברג בין סגמנט B ל-C כלומר בין הג'וק לקשקאי, בדומה להונדה HR-V החדש או הויטארה החדש של סוזוקי.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location