טויוטה ארה"ב חושפת טיזר ראשון לקורולה 2013 החדשה, שתיחשף רשמית ב-6 ליוני 2013.

2013 טויוטה קורולה החדשה  - חשיפה רשמית בעוד שבועיים

בעוד שבועיים, בשישי ליוני 2013, טויוטה תחשוף את הקורולה החדשה, המכונית החשובה ביותר ליצרן, הדור האחד עשר למכונית הנמכרת בעולם. את הרמז העבה ביותר לעיצוב הקורולה החדשה, זכינו לראות בתחילת השנה באמצעות הקונספט 'קורולה פיוריה' אשר הוצג בתערוכת דטרויט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

היום, בעמוד הפייסבוק הרשמי של טויוטה ארה"ב ובהתאם לאפנת מצעד הטיזרים טרום הצגת דגם חדש, חשפה החברה טיזר ראשון לדגם המציג כרבע מחלקו האחורי של הדגם. רבות אנחנו לא יכולים לומר מן הסתם, אך אין ספק שלפי התמונה הקורולה הבאה תהיה נאמנה בעיצובה לקונספט 'פיוריה' כאשר היא שומרת על עיצוב הפנסים מאחור, הספויילר המקשט את קצה דלת תא המטען וכן על עיצוב הפגוש האחורי (לפחות בחלקו העליון, ספק אם גם בתחתון). מה האות S מסמלת? נאלץ להמתין לחשיפה הרשמית כניראה.

 

הקורולה החדשה, סביר להניח שתציע מידות חיצוניות זהות לאלו של הקונספט עם מ"מ אורך, 1,805 מ"מ רוחב, 1,420 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,700 מ"מ. בתחום המנועים, במיוחד עבור השוק הישראלי, אנחנו לא מצפים להפתעות וסביר להניח שנמצא את אותו מנוע 1.6 ליטר של האוריס החדשה בהספק של 132 כ"ס אשר ישודך לתיבת הילוכים CVT – רציפה. תחום בו אנחנו מצפים לראות התקדמות משמעותית, זה התחום הדינמי, זאת כחלק מההבטחה של נשיא טויוטה לייצר מכוניות מהנות לנהיגה, כפי שנוכחנו לגלות באוריס החדשה.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתיי תוצג הקורולה לארופה ולישראל?<br />הבנתי שישנו הבדל בעיצוב הרכב.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location