טסלה מקדימה את התחלת הייצור של הקרוסאובר הקומפקטי מודל Y ומסירות ראשונות של הדגם יחלו בחודש מרץ הקרוב.

 

במסגרת הדיווח למשקיעים על ביצועי החברה הרבעון האחרון של 2019, טסלה הודיעה כי היא החלה בייצור של המודל Y ומסירות ראשונות של הדגם יחלו כבר בסוף הרבעון הראשון של השנה, מספר חודשים מוקדם יותר מהתחזית האחרונה של החברה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

נשיא החברה, אילון מאסק, ציין כי בשלב הראשון יהיה מדובר בייצור מוגבל יחסית וקצב הייצור יגבר בהמשך השנה, במיוחד כאשר הדגם ייכנס לפס הייצור החל מהשנה הבאה במפעל הענק שטסלה הקימה בשנגחאי.

 

טסלה מודל Y תא הנוסעים
נלקח ישירות מהמודל 3.

בנוסף, טסלה מדווחת כי לדגמי ההנעה הכפולה של המודל Y (עם שני מנועים חשמליים) טווח גדול יותר מזה שהיא הצהירה עליו בעבר, 507 ק"מ לעומת 480 קמ"ש - נתונים בתקן EPA האמריקאי.

 

טסלה מודל Y
טסלה מודל Y.

טסלה מודל Y מציעה מקום ל-7 נוסעים והיא תשווק בתחילה בדגמים הבכירים יותר דגם טווח ארוך AWD ובדגם ביצועים Performance. דגם הטווח הארוך מספק כאמור טווח נסיעה של 507 ק"מ לצד נתון תאוצה 0-96 קמ"ש של 4.8 שניות ומהירות מרבית של 217 קמ"ש, לדגם הביצועים טווח זהה אך בזכות מנועים חזקים יותר הוא משיג נתון תאוצה 0-96 קמ"ש של 3.5 שניות ומהירות מרבית של 233 קמ"ש.

למודל Y יכולת טעינה בהספק של עד 250kW, כך שהטענה של 15 דקות תספיק לטווח נסיעה מרשים של 255 ק"מ. זה כמובן תקף רק לסוללה במצב טעינה נמוך, הרבה מתחת ל-50%.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

נחמד מאוד מצידם (tesla) לבוא אלינו ארצה ?

This comment was minimized by the moderator on the site

זהירות הטסלה מיוצרות בסין ויתכן ש סכנה שנושאות את הקורונה
כמו כן עלולות לצבור קרינה מה סוללות.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location