אוטומקס, חברת יבוא מקביל לרכבים חדשים בישראל, החלה בשיווק סיאט טראקו בישראל, הקרוסאובר 7 מושבים של סיאט אותו היא מציעה בגרסת הפלאג-אין PEHV של הדגם במחיר של 259,900 ₪. יש לציין כי גרסת הפלאג-אין של הטראקו מצוידת בחמישה מושבים בלבד.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

סיאט טראקו הוא דגם מקביל לסקודה קודיאק והקרוסאובר 7 מושבים הראשון של סיאט שהוצג עוד בנובמבר 2018 אך עדיין מסורב עלייה ע"י היבואן הרשמי בישראל. גרסת הפלאג-אין של הדגם הוצגה לפני כשנתיים והיא מצוידת במערכת הנעה המוכרת מדגמים רבים של קבוצת פולקסווגן: שילוב של מנוע 1.4 ליטר טורבו 150 כ"ס עם מנוע חשמלי 115 כ"ס ותיבת 6 הילוכים DSG כפולת מצמדים - בגרסה להנעה היברידית. ההספק הכולל בדגם עומד על 245 כ"ס והמומנט המרבי על 40.8 קג"מ (הנעה קדמית בלבד), זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 7.5 שניות ולמהירות מרבית של 205 קמ"ש.

 

סיאט טראקו
סיאט טראקו.

הדגם מצוידת בסוללת ליתיום-יון בקיבולת של 13kWh המאפשרת לדגם טווח נסיעה חשמלי של כ-50 ק"מ ונסיעה חשמלית מלאה עד למהירות של 135 קמ"ש. הנסיעה בדגם תמיד תתחיל עם המנוע החשמלי בלבד ולרשות הנהג בחירה מבין מספר מצבי הנעה, כולל אפשרות לשמור על מצב הטעינה של הסוללה לשימוש מאוחר יותר. טעינה של הסוללה משקע ביתי דורשת המתנה של כ-3 שעות ו-40 דקות. 

 

סיאט טראקו
סיאט טראקו

אוטומקס מציעה את הטראקו פלאג-אין ברמת גימור אחת עשירה הכוללת, בין היתר: לוח מחוונים דיגיטלי מלא, מולטימדיה מקורית עם אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, חיישני תאורה וגשם, מפתח חכם, תאורת אווירה, חלונות אחוריים כהים, מושב נהג חשמלי, חישוקי סגסוגת "19, בקרת שיוט אדפטיבית עם מנגנון זחילה בפקקי תנועה, מצלמת 360 מעלות, בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית ועוד. טראקו PHEV - מפרט טכני מלא להורדה