קיה חושפת בתערוכת לוס אנג׳לס את הסול החדשה, דור שלישי למשפחתית ״המגניבה״ של החברה. בשוק האמריקאי, הסול החדשה תשווק עם מנוע 2.0 ליטר חדש עם 147 כ״ס 18.1 קג״מ המשודך לתיבת 6 הילוכים ידנית או לתיבת ההילוכים הרציפה החדשה של קיה IVT. לקוחות שירצו קצת יותר ביצועים, יוכלו לבחור במנוע 1.6 ליטר טורבו עם 201 כ״ס ו-26.9 קג״מ המשודך לתיבת 7 הילוכים DCT כפולת מצמדים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

2019 קיה סול החדשה
קיה סול החדשה - גם בגרסה חשמלית חזקה.

יחדית ההנעה המעניינת יותר נמצאת כמובן בסול החשמלית החדשה, זו עושה שימוש ביחידת ההנעה הבכירה של הנירו EV החשמלי. מנוע חשמלי בהספק של 201 כ״ס ו-40.2 קג״מ הנעזר בסוללת ליתיום-יון גדולה בקיבולת של 64kWh. קיה עדיין לא חושפת את נתוני טווח הנסיעה של הדגם, בנירו הסוללה הזו מספיקה לטווח נסיעה של 485 ק״מ.

 

2019 קיה סול החדשה gt line
סול החדשה בגימור GT Line.

לסול החדשה, המבוססת על פלטפורמה חדשה וקשיחה יותר, אורך של 4,196 מ״מ (תוספת של 56 מ״מ), רוחב של 1,800 מ״מ, גובה של 1,600 מ״מ ובסיס גלגלים של 2,600 מ״מ (תוספת של 30 מ״מ). 

 

2019 קיה סול החדשה תא הנוסעים
האווירה הצעירה ממשיכה גם אל תא הנוסעים.

העיצוב האייקוני והמוכר של הדגם זכה בדגמי 2019 למראה מודרני ומולטוש יותר. קיה תשווק את הסולה החדשה עם שתי חבילות עיצוב (כאופציה), ״GT Line״ במראה ספורטיבי או ״X-Line״ במראה של רכב פנאי.

 

2019 קיה סול החדשה
סול החדשה בגימור X-Line.

העיצוב החיצוני הייחודי ממשיך אל תא הנוסעים ולפי קיה העיצוב נעשה בהשראת עולם המוסיקה. תאורת האווירה הייחודית בדלתות יכולה, לפי בחירת הנהג, להשתנות בהתאם לסגנון המוסיקה. ברמות הגימור הבחירות נמצא במרכז הדשבורד מערכת מולטימדיה ״10.25 עם אפשרות לתצוגה מפוצלת והרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי. בנוסף נמצא תצוגה עילית ״8, בקרת אקלים מפוצלת, משטח טעינה אלחוטי, מספר כניסות USB ועוד. כל הדגמים נשענים על חישוקי גלגלים בקוטר ״18.

קיה ציידה את הסול החדשה במבחר עשיר של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, מערכת סיוע למעבר נתיב, בקרת ערנות נהג, ניטור שטחים מתים כולל תנועה חוצה מאחור, בקרת שיוט אדפטיבית ואור גבוה אוטומטי.

 

קיה סול החדשה:

 

קיה סול EV החשמלית:

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

מה צריכת הדלק האמיתית ב 2.0 וב 1.6 ?
שזה גורם מכריע בשיקולי רכישת רכב.

This comment was minimized by the moderator on the site

מערכת cartube היקרה, תודה על המידע! תוכלו לברר עם היבואן מה תכניותיו לדגמים אלה, ובדגש על החשמלית?

This comment was minimized by the moderator on the site

אנחנו בעלי סול נוכחית (2014) ונהיה מאושרים עד הגג אם היבואן יחזיר אותה למכירה!!!
אמן :-)

This comment was minimized by the moderator on the site

האם תחתית הרכב נמוכה מזו של קיה סול 2014 (הסול שהייתה 140 כ"ס)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location