הסורנטו הבא נחשף בתמונות ריגול חדשות המציגות את החזית האגרסיבית ואת תא הנוסעים החדש.

 

מועד חשיפתו הרשמית של הסורנטו החדש של קיה מתקרב וכך גם מספר ההזדמנויות שלנו לצפות בדגם החדש לפני שיעשה את הופעת הבכורה העולמית שלו. החשיפה הרשמית של הדגם צפויה להיערך בחודש הבא בשוק הבית הקוריאני.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

תמונות הריגול החדשות מאשרות את עיבוד המחשב לעיצוב הדגם שהצגנו לפני מספר ימים, הסורנטו החדש זוכה לגריל אף נמר בעיצוב זוויתי, רחב ואגרסיבי למראה המתחבר אל יחידות תאורה ראשיות טרפזיות - מבוססות תאורת LED מתקדמת כמובן. מאחור אנחנו פוגשים עיצוב בהשראת הטליורייד, רכב הפנאי הענק של קיה לשוק האמריקאי, אך עם יחידות תאורה ייחודיות לסורנטו.

 

קיה סורנטו החדש ריגול
עיצוב בהשראת הטליורייד.

תא הנוסעים נחשף הפעם כמעט בשלמותו ומציג קפיצת מדרגה משמעותית לעומת הדגם הנוכחי, קפיצת מדרגה אותה פגשנו לפני זמן קצר באופטימה החדשה. כמו לא מעט רכבים מהשנים האחרונות, כולם בעקבות מרצדס S קלאס, גם כאן אנחנו פוגשים לוח מחוונים דיגיטלי "12.3 אליו מוצמדת מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך ענק בגודל "12.3 ברמות הגימור הבכירות ("10 ברמות הגימור הנמוכות יותר).

 

קיה סורנטו החדש תא הנוסעים ריגול
מודרני, טכנולוגי ואיכותי יותר.

מתחת למערכת המולטימדיה נמצא ממשק שליטה חדש ומודרני למראה עבור מערכת בקרת האקלים ומתחת לו נוכל למצוא משטח טעינה אלחוטי ושלוש כניסות USB. בין המושבים נמצא חוגת שליטה אלקטרונית לתיבת ההילוכים, 8 הילוכים אוטו' בדגמים הרגילים ו-8 הילוכים DCT כפולת מצמדים בדגם 2.5 טורבו עם 290 כ"ס. לצד השליטה על תיבת ההילוכים נמצא חוגה לשליטה על מערכת ההנעה הכפולה של הדגם.

לראשונה, הסורנטו החדש ישווק גם עם מערכת הנעה היברידית פלאג-אין, זו מערכת הנעה חדשה בקיה/יונדאי אותה עדיין לא פגשנו בדגם אחר.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

מנסים להיות דומים לצרוקי ודיסקו. רק שאיכות/ אמינות של השניים עולה ושל קיה יורדת

This comment was minimized by the moderator on the site

אין לך מושג כמה אתה טועה. לנו יש 2 כבר 4 שנים.
רכב פצצה . אתה תראה שהם יהיו כמו הונדה וטויוטה...

This comment was minimized by the moderator on the site

אני כבר אוהב את הגרסה הנוכחית והחדשה נראית פשוט מפלצתית! אהבתי את העיצוב החדש, קיה מעלים את הרמה בכל שנה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location