ניסאן חושפת את גרסת הניסמו הספורטיבית למיקרוואן המשפחתי ניסאן נוט.

2014 ניסאן נוט ניסמו S

ניסאן נוט החדשה שהוצגה כבר לפני כשנה אך עדיין לא נחתה בישראל, זוכה לטיפול של חטיבת הספורט של ניסאן המציגה את הנוט ניסמו S . גרסת הניסמו (Nismo) לנוט היא המשך ישיר למדיניות של ניסאן להציע גרסת ניסמו ספורטיבית לכל דגמי החברה, החל מהמיקרה הקטנה או הגו'ק ניסמו המשווק בישראל ועד למפלצת הביצועים ניסאן GT-R.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הנוט ניסמו זוכה בטיפול קוסמטי מקיף של חטיבת ניסמו הכולל צביעה באדום-לבן המאפיינת את כל גרסאות ניסמו (ניתן לבחור צבעים אחרים), פגושים חדשים בעיצוב ספורטיבי, חצאיות צד, יציאת מפלט מכרום, ספוילר גג אחורי וחישוקי גלגלים בעיצוב ספורטיבי.

 

בתא הנוסעים נמצא גימור בצבע אדום מסביב לפתחי המיזוג, גלגל הגה ספורטיבי משולב עור ואלקנטרה, מושבי ספורט בריפוד משולב של עור ואלקנטרה (אופציה למושבי ריקארו) ועוד.

 

ניסאן עדיין לא חושפת את הפרטים הטכניים על הדגם, את זאת היא תעשה רק בתערוכת פריז הקרובה. כמו בכל דגמי ניסמו המתלים וההיגוי זכו לכיול ספורטיבי ואנחנו צופים שהדגם יעשה שימוש בגרסה משודרגת של מנוע ה-1.2 ליטר טורבו (מגדש-על) של הדגם, "עם זמינות מומנט גבוהה יותר בסל"ד נמוך" לפי ניסן. המנוע ישודך כסטנדרט לתיבת 5 הילוכים ידנית ללא אופציה לתיבה אוטו'.

 

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location