הסילברדו Z77 OFF ROAD הוא גרסת שטח ייחודית לסילברדו שנבנתה בשיתוף פעולה עם גתוס. תשווק במחיר השקה של 234,990 שקל.

 

קבוצת UMI יבואנית שברולט, קאדילק ואיסוזו בישראל, משתפת פעולה עם סדנת השיפורים לרכבי שטח "גתוס" ומשיקה עבור הצרכן הישראלי גרסת שטח ייחודית לטנדר סילברדו - סילברדו Z77 OFF ROAD. גרסת ה- Z77 OFF ROAD תשווק במסגרת ההשקה במחיר מבצע של 234,990 ₪ במקום 264,990 ₪.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

גרסת ה- OFF ROAD Z77 החדשה עוצבה לאחר התייעצות עם לקוחות המותג והיא כוללת חבילת אבזור ושיפורים מכניים ייעודיים לצד תוספות וויזואליות בשווי של עשרות אלפי שקלים. הדגם מצויד במנוע המוכר משאר דגמי הסילברדו: מנוע Duramax בתצורת V8 טורבו-דיזל בנפח 6.6 ליטר בהספק של 445 כ"ס ומומנט של 124.5 קג"מ, יחידת הכח משודכת לתיבת 6 הילוכים אוטומטית (Allison) הכוללת הילוך כח והנעה כפולה לנהיגת שטח והנעה אחורית לכביש.

 

שברולט סילברדו Z77 לשטח
שברולט סילברדו Z77 לשטח.

חבילת השטח כוללת הגבהת הרכב ב- 50 מ"מ (רשומה ברישיון הרכב) באמצעות סט קפיצים ובולמים מבית RANCHO לצד צמיגי 50/50 מבית BF ומיגון מלא הכולל מיגון גיר, גחון, מיכל דלק ומיגון על מיכל האוריאה. בנוסף, הרכב יאובזר בפגוש קדמי בעיצוב מיוחד המשפר את זוויות הגישה והנטישה ועמיד יותר כנגד פגיעה, עליו מורכבים סט פנסים וכננת 12,000 LB. קשת העמסה אחורית עם סורג לחלון, סט מדרגות צד לשטח, כנפונים מעל בתי הגלגלים ומדבקה מעוצבת.

 

שברולט סילברדו Z77 לשטח
הגמל לא כלול באבזור.

רמת הגימור של הדגם OFF ROAD Z77 כוללת, בין היתר: מושב נהג חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת, מולטימדיה מקורית "8, דיבורית BT, מצלמת רוורס עם פסי הכוונה, חישוקי סגסוגת "17, מערכת בקרת ירידה במדרון, מערכת התראה בהתקנה מקומית (סטייה מנתיב ועוד), תאורה פנימית LED ועוד.

אור קליין סמנכ"ל מכירות ומוצר בקבוצת UMI: "שברולט סילברדו הוא סיפור הצלחה עולמי וגם בישראל הוא מוביל כבר מספר שנים את הסגמנט בזכות מוצר איכותי ואמין המספק פתרון מצוין למגוון רב של משימות. הגרסה החדשה נועדה ללקוחות המעוניינים לשפר את יכולות השטח של הסילברדו תחת אחריות היבואן ובמחיר משתלם יותר".