מאזדה 2 דמיו המחודשת זוכה לעיצוב חיצוני מעודכן, חומרי גימור משודרגים בתא הנוסעים לאווירה יוקרתית, מולטימדיה מעודכנת ועוד.

 

כחמישה חודשים לאחר שהציגה את דגמי 2020 המחודשים של מאזדה 2 האצ'בק, מאזדה חושפת כעת את מתיחת הפנים לדגמי 2020 של מאזדה 2 סדאן (דמיו) אותה, כמו את דגם החמש דלתול האצ'בק, נפגוש בישראל במהלך השנה הבאה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כמו בדגם החמש דלתות, גם בדגם הסדאן עיקר השינוי הויזואלי נמצא בחזית המעודכנת שזכתה למסגרת כרום רחבה מתחת לגריל והנמתחת מפנס לפנס, הגריל הקדמי זכה לשבכה רחבה יותר ובעיצוב 3D והפנסים הראשיים עודכנו גם הם. מאחור נמצא עדכון קל לפגוש ולפנים וחישוקי גלגלים בעיצובים חדשים משלימים את העדכון הקל לדגם.

 

2020 מאזדה 2 דמיו החדשה
עדכון קל גם מאחור.

השינויים בתא הנוסעים מסתכמים במושבים חדשים המבטיחים תמיכה טובה יותר לגוף הנהג והנוסע שלצידו, חומרי גימור חדשים המעניקים לדגם אווירת פרימיום ומערכת המולטימדיה עודכנה כך שכעת היא תומכת כסטנדרט באנדרואיד אוטו אפל קאר-פליי כסטנדרט. במאזדה מבטיחים שיפור בבידוד הרעשים, יחד עם כיול מעודכן למתלים ולהיגוי. כל הדגמים מצוידים כעת במערכת GVC PLUS לשיפור הניהוג.

 

מאזדה 2 דמיו 2020 החדשה
חומרים משודרגים, מולטימדיה מעודכנת ובידוד רעשים משופר.

תחום הבטיחות בדגם שודרג באמצעות תוספת של מצלמת 360 מעלות, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית עם תיקוני היגוי, מערכת זיהוי תמרורים מורחבת ואופציה לתאורת LED אדפטיבית.

הדגם צפוי להמשיך עם מנוע ה-1.5 ליטר המוכר (116 כ"ס ו-14.8 קג"מ), אך לאור העובדה כי דגם החמש דלתות המחודש, המיועד בעיקר לאירופה, מצויד במנוע 1.5 ליטר עם מערכת מיקרו-היברידית בהספק של 90 כ"ס, נאלץ להמתין ולראות מה יהיה המפרט המקומי.

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

וואלה לא נראה משהו בכלל.
המאזדה 2 החדשה נראית מכוערת מקדימה.
איכס מה לעזאזל עשו לה המעצבים.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location