מאזדה 2 המחודשת תציע צריכת דלק של 30 ק"מ לליטר שתושג באמצעות מנוע SKYACTIV-G 1.3 חדש, תיבת הילוכים רציפה ושיפורים אוירודינמיים.

מאזדה 2 עם מנוע skyactiv 1.3 וצריכת דלק של 30 קילומטר לליטר

מאזדה 2 מחודשת (דמיו Demio ביפן) נחשפה ומציגה לראשונה ברכב סדרתי את כל טכנולוגיית SkyActiv של מאזדה הכוללת שלידה חזקה וקלה יותר, מנועים עם יחס דחיסה גבוהה של 14.0:1 וכן סדרת תיבות הילוכים חדשות כאשר הכל מיועד לשמור על ה- ZOOM ZOOM ועל צריכת דלק חסכונית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אם כבר הזכרנו חיסכון, מאזדה 2 המחודשת תציע צריכת דלק של 30 ק"מ לליטר אותם היא משיגה בעיקר באמצעות מנוע 1.3 ליטר חדש "13-SKYACTIV”, המציע הספק של 84 כ"ס ב-5,400 סל"ד ומומנט מרבי של 11.4 קג"מ ב-4,000 סל"ד. המנוע משודך לתיבת הילוכים רציפה וכן למערכת עצור סע משופרת  i-stop המתניעה את הרכב בפחות מחצי שניה.

 

עוד תורמים לצריכת הדלק המרשימה והחסכונית הזו, אלו מספר שיפורים אווירודנמיים כגון חיפוי תחתון למנוע ולחלקים נוספים בתחתית הרכב וכן ספויילר אחורי (תחתי ועילי) לשיפור ניתוק הזרימה מהרכב דבר המסייע לשיפור מקדם הגרר. נכון להיום, מאזדה 2 היא הסופרמיני החסכונית בעולם המונעת באמצעות מנוע בנזין.

 

מאזדה הוסיפה ל-2 מערכת הנקראת i-DM, המנטרת את ההיגוי, דוושת התאוצה והבלמים וכן את מהירות הרכב, אשר באמצעות צג צבעוני על לוח המחוונים, תציג לנהג את יכולות הנהיגה שלו בהתאם לאותם נתונים כאשר בכל נסיעה הוא צובר "ניקוד" מאחד עד 3. הניקוד הגבוה הוא עבור נהיגה כמה שיותר זורמת וחלקה כלומר חסכונית ולא על נהיגת ZOOM ZOOM.

 

מאזדה 2 לשנת 2012, מעבר לחיסכון בצריכת הדלק, מציגה גם שיפור דינמי באמצעות חיזוק השלדה לפיתול, כיול מחדש לבולמים ושיפור המתלה האחורי.

 

פנקס ההזמנות ביפן נפתח והשיווק יחל ב-30.06.2011. לישראל צפויה להגיע ה-2 המחודשת רק במהלך 2012 ולפני כן נזכה למנועי ה-SkyActiv-G החדשים בקרוסאובר CX-5 שיגיע בתחילת 2012.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location