מאזדה 3 החדשה נחשפה בפרנקפורט בגרסתה "הישראלית", כאן היא תוצע עם מנוע 1.5 ליטר 120 כ"ס ותיבת 6 הילוכים אוטו'.

מאזדה 3 סדאן החדשה (יצרן)

מאזדה 3 החדשה נחשפה אמנם כבר לפני מספר חודשים, אך רק בתערוכת פרנקפורט האחרונה (10.09) מאזדה השיקה רשמית את ה-3 החדשה באירופה, מה שאפשר לנו לראשונה להיחשף אל "המפרט הישראלי" של הדגם. מאזדה 3 החדשה תשווק בישראל בעוד פחות מחודש ימים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כאשר מאזדה הציגה את ה-3 החדשה, היא הוצגה עם 4 מנועים, כולם מסדרת SKYACTIV החדשה: 1.5 ליטר 100 כ"ס, 2.0 ליטר בשנין הספקים של 120 כ"ס ו-165 כ"ס ועבור אירופה, גם מנוע 2.2 ליטר טורבו דיזל בהספק של 150 כ"ס. שאלת השאלות שנותרה הייתה איזו יחידת הנעה תשווק בישראל וההערכה השכיחה הייתה שזו תהיה גרסת ה-120 כ"ס של מנוע ה-2.0 ליטר.

 

כאמור, את התשובה קיבלנו בתערוכת פרנקפורט האחרונה ובישראל תשווק ה-3 החדשה עם גרסה מחוזקת של מנוע ה-1.5 ליטר SKY-G בהספק מרבי של 120 כ"ס ומומנט מרבי של 15.3 קג"מ ב-4,100 סל"ד. המנוע ישודך לתיבת 6 הילוכים אוטו'. עם תיבת הילוכים ידנית, צריכת הדלק עם מנוע זה עומדת על 19.6 ק"מ לליטר, אין נתונים עדיין לגבי הביצועים או צריכת הדלק עם תיבה אוטו'.

 

הפרטים המלאים על מאזדה 3 החדשה.

 

תגובות (13)

This comment was minimized by the moderator on the site

טויוטה קורולה החדשה תאכל את מאזדה 3 בלי מלח...חכו ותראו.

This comment was minimized by the moderator on the site

הקליאו החדשה לוקחת את המאזדה.. מאוד מאכזב

This comment was minimized by the moderator on the site

שתגיע כבר! ! !

This comment was minimized by the moderator on the site

למזדה 3 בשווקים אחרים יהיו מנועי סקייאקטיב חדשים: מנוע 1.5 בהספק 100 כ"ס או מנוע 2.0 בהספק 120 כ"ס.<br />ופתאום מזדה הצליחה לשלב בין שני היתרונות, ולהוסיף לאותה סדרה מנוע נוסף, עם נפח קטן (1.5) אך...

למזדה 3 בשווקים אחרים יהיו מנועי סקייאקטיב חדשים: מנוע 1.5 בהספק 100 כ"ס או מנוע 2.0 בהספק 120 כ"ס.<br />ופתאום מזדה הצליחה לשלב בין שני היתרונות, ולהוסיף לאותה סדרה מנוע נוסף, עם נפח קטן (1.5) אך הספק כמו הגדול (120 כ"ס)!<br />איך זה מתאפשר פתאום?! ואם זה ככה, למה יש את המנועים האחרים, אם יש אחד שמשלב את היתרונות של שניהם?<br />הרי שלושת המנועים הם חדשים מאותה סדרה וכולם הם סקייאקטיב!<br />אז מה הקאץ'?<br />האם יש מניפולציה במספרים?<br />או שאולי יש במנוע הנ"ל חסרונות שלא מצויינים כאן?<br />מה הסיפור? נדרש הסבר מפורט ומנומק היטב!

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

מקווה שמסך הספידומטר השקוף, שנמצא מעל ההגה ומוצג עליו ספידומטר דיגיטלי, יגיע לארץ!<br />זה השוס העיקרי של הדגם, ויהיה חבל אם יוותרו עליו!<br />ככה אפשר לראות את המהירות בלי להוריד את המבט...

מקווה שמסך הספידומטר השקוף, שנמצא מעל ההגה ומוצג עליו ספידומטר דיגיטלי, יגיע לארץ!<br />זה השוס העיקרי של הדגם, ויהיה חבל אם יוותרו עליו!<br />ככה אפשר לראות את המהירות בלי להוריד את המבט מהדרך!<br /><br />כמו כן, מקווה שיביאו ארצה גם את מסך המולטימדיה המובנה בדאשבורד, ושיהיה בו גם ניווט בישראל.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

שלא יחשוב פעמים ויבחר בקורולה כי היא לא רואה אותה!

There are no comments posted here yet
הצג תגובות נוספות

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location