מאזדה 3 עוברת מתיחת פנים קלה, אך עיקר החידוש הוא הגעתם של מנועי SKYACTIV-G ותיבת ההילוכים החדשה SKYACTIV-Drive.

מאזדה 3 2011 - מתיחת פנים קלה ומנועים חדשים וחסכוניים

מאזדה 3 2011 עוברת מתיחת פנים קלה שבעיקר משנה את החיוך המפורסם, שעדין מחייך, אך קצת יותר ברצינות. את מתיחת הפנים למאזדה 3, מאזדה תחשוף היום (חמישי) בתערוכת הרכב הבינלאומית בקנדה. מתיחת הפנים כוללת עוד כמה שינויים קוסמטיים קלים בפנסים ובפגושים מלפנים ומאחור, חישוקי "16 ו-"17 בעיצוב חדש, אך כאן בערך נעצרת מתיחת הפנים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

החידוש היותר חשוב לשנת 2011, זה הגעתם של מנועי ה- SKY יחד עם תיבת ההילוכים החדשה כפולת המצמדים בת שישה הילוכים, שלמעשה זהה לזו המשרתת את וולוו ופורד כיום. מנועי SKY-G לבנזין ו- SKY-D לדיזל, מציעים צריכת דלק משופרת יחד עם מומנט רב יותר בעיקר בתחום הסל"ד הנמוך והבינוני לשיפור צריכת הדלק בנהיגה יום יומית של עד ל-30% למנועי הבנזין ועד ל-40% למנועי הזידל.

 

מאזדה לא חושפת עדיין את הפרטים המלאים, אך בכתבה על מנועי SKY-G שפרסמנו לפני מספר חודשים, תכלו לקבל פרטים נוספים.

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי תגיע לארץ? יש תאריכים?

This comment was minimized by the moderator on the site

אף פעם לא שמחים לספר, אבל בטח מתישהו השנה היא תגיע, נראה בתערוכת ז'נבה. אם היא תוצג שם אז כנראה שכבר לקראת אמצע 2011 מאזדה 3 הזו תגיע לכאן

This comment was minimized by the moderator on the site

בתור התחלה מנועי הסקאי יגיע בג'יפ החדש של מאזדה CX-5 לקראת תחילת רבעון 2012 .ולקראת סוף 2012 כנראה גם במאזדה 3 מנוע 2000 (ולקראת 2013 מאזדה 2 חשמלית. וכנראה גם סוף סוף רכב הייברידי ראשון למאזדה :-)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location