הקונספט מאזדה Kai מציג עיצוב מלטוש ותא נוסעים מרענן, כקדימון למאזדה 3 החדשה.

 

במקביל לקונספט Vision Coupe, מאזדה הציגה קונספט משמעותי ורלוונטי הרבה יותר: מאזדה Kai, קונספט המהווה קדימון לדור הבא של מאזדה 3 אשר יוצג בגרסת ייצור במהלך השנה הבאה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט משלב בין העיצוב הנוכחי והמוצלח של מאזדה 3 האצ'בק לבין האבולוציה בשפת העיצוב העדכנית של מאזדה אשר הוצגה עם ה- CX-5 החדש. התוצאה היא עיצוב ספורטיבי ומלוטש מבלי להיות צעקני.

 

מאזדה KAI קונספט תא הנוסעים
כמה מכל זה יגיע לדגם הייצור?

בעוד העיצוב החיצוני הוא אבולוציוני, תא הנוסעים כבר מציג מהפכה של ממש. מאוד אלגנטי ועוטף את הנהג עם מידה מסוימת של תחושה ספורטיבית ויוקרתית ולא פחות חשוב, שינוי מרענן מתאי הנוסעים המעוצבים סביב המסך המרכזי שברוב הפעמים ניראה כלאחר יד. כמה מכל זה יגיע אל דגם הייצור? נאלץ להמתין לשנה הבאה אך נקווה שכמה שיותר.

מאזדה 3 הבאה תצויד בדור הבא של מנועי מאזדה,מנועי Skyactiv-X החדשים העושים שימוש בטכנולוגיית מנועי דיזל (הצתה עצמית של הדלק) וחלקם מצוידים במגדש-על. במאזדה מציינים כי יחד עם פלטפורמת SKYACIV וטכנולוגיות נוספות, הדגם יציג רמה חדשה וגבוהה יותר של עידון, שקט, נוחות וביצועים דינאמיים.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

מדהימה...פשוט אין מילים.

This comment was minimized by the moderator on the site

שוב הם מחקים את האיטלקים? מבחוץ מזכירה את האלפא רומיאו ג׳ולייטה, ומבפנים לקחו אלמנטים מהסטלביו החדשה...(2 שני קווים אופקיים לאורך כל הדשבורד, ומסך ביניהם).

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location