סקודה סופרב זוכה בציון מלא של 5 כוכבי בטיחות, יונדאי i20 מאכזבת עם 4 כוכבים בלבד.

2015 סקודה סופרב מבחן ריסוק
סקודה סופרב החדשה מצטיינת במבחני הריסוק.

ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP מפרסם את סבב מבחני הריסוק/בטיחות האחרון שביצע הארגון עבור הדגמים סקודה סופרב החדשה, יונדאי i20 החדשה ופיאט פנדה קרוס 4X4.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

סקודה סופרב החדשה, ששיווקה בישראל יחל בקרוב, השיגה ציון בטיחות מלא של חמישה כוכבים במבחן הריסוק. זו המכונית השלישית בסה"כ שהשיגה השנה ציון מלא מתוך עשרת המכוניות שנבחנו על פי הסטנדרט המחמיר יותר של NCAP 2015. הסופרב השיגה ציונים גבוהים בכל הקטגוריות בהן היא נבחנה: 86% בהגנה על נוסעים בוגרים מלפנים ובהגנה על ילדים במושבי בטיחות מאחור, ציון של 71% בהגנה על הולכי רגל וציון של 76% באבזור בטיחות מתקדם. הציון כולל את את ציון מבחן מערכת הבלימה האוטו', זאת למרות שהמערכת לא מוצעת כסטנדרט אך לדעת הארגון רוב הדגמים יצוידו במערכת ולכן הציון נחשב בציון הכולל.

 

יונדאי i20 החדשה השיגה ציון של 4 כוכבים בלבד ולא רק בשל העובדה שהיא מוצעת ללא מערכת בלימה אוטו' מה שהביא את הציון על אבזור במערכות מתקדמות ל-64% בלבד (שלא מספיק כיום לכוכב חמישי) אלא גם בשל ציון בינוני בלבד של 73% בהגנה על ילדים במושבי בטיחות מאחור, תחום בו גם מאזדה 2 החדשה לא הצטיינה במבחן.

 

הארגון בחן בנוסף את פיאט פנדה קרוס, גרסת פנאי לפיאט פנדה העירונית שלא משווקת אצלנו. הדגם זכה בציון נמוך של 3 כוכבי בטיחות בלבד זאת למרות שהפנדה הרגילה זכתה ב-2011 בציון של 4 כוכבים, דבר המוכיח לנו שוב את ההשפעה של הדרישות המחמירות יותר של מבחני הריסוק של 2015.

 

תצאות מבחני ריסוק 2015

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location