ב.מ.וו משיקה ״מהדורה ראשונה״ ייחודית למכונית הקופה M850i. תוצע במהדורה מוגבלת של 400 יחידות בלבד.

 

לרוב נהוג להציג ״מהדורה ראשונה״ כדגם השקה לפני השקת הגרסאות הרגילות של הדגם, אך מוטב מאוחר מאשר אף פעם אז כעת, מחלקת ״אינדיבידואל״ של ב.מ.וו, זו האחראית על מילוי הגחמות הפרטיות של לקוחות ב.מ.וו להתאמה אישית, מציגה ״מהדורה ראשונה״ של ב.מ.וו M850i xDrive קופה אשר תוצע במספר מוגבל של 400 יחידות בלבד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אז מה מייחד את הדגם משאר גרסאות סדרה 8 קופה? צבע ייחודי למרכב אשר פותח במיוחד עבור הדגם, צבע הנקרא ״כחלון ברצלונה קפוא״, צבע ייחודי לחישוקי ה-״20 וכן צבע ייחודי, ״צל שחור מבריק״, לגריל הקדמי, מסגרת החלונות וסופיות האגזוז. בנוסף, הדגם כולל כסטנדרט גג מקרבון וחבילת קרבון חיצונית.

 

ב.מ.וו m850i מהדורה ראשונה
שילוב צבעים ייחודי גם בתא הנוסעים.

בתא הנוסעים נוכל למצוא מושבים וגלגל הגה מרופדים בעור בשני גוונים של לבן שנהב/כחול לילה, יחד עם תקרת אלקנטרה בצבע כחול לילה. בקונסולה המרכזית נמצא גימור בשחור פסנתר ואת מספר הדגם מתוך 400 היחידות “First Edition 1/400”.

 

ב.מ.וו m850i מהדורה ראשונה
ב.מ.וו M850i xDrive מהדורה ראשונה.

בתחום ההנעה אין שינוי לעומת דגם M850i הרגיל, מנוע V8 טווין טורבו בנפח של 4.4 ליטר בהספק מרבי של 530 כ״ס ומומנט מרבי של 76.5 קג״מ. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו׳ ולמערכת הנעה כפולה xDrive כסטנדרט, מספיק בכדי לנפק נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 3.7 שניות ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ״ש.