מיצובישי ספייס סטאר ואטראז' זוכות לעיצוב מעודכן ומודרני יותר, יחד עם מספר שדרוגים קלים בתא הנוסעים.

 

מיצובישי חושפת לראשונה את דגמי 2020 המחודשים של האטראז' וספייס סטאר, מתיחת פנים לשני הדגמים שנועדה להשאירם רלוונטיים עד אשר אלו יוכלו להתבסס על מכלולים של רנו-ניסאן - להזכירכם, ניסאן רכשה את הבעלות על מיצובישי. מיצובישי ספייס סטאר הוצגה לראשונה בשנת 2012 ובסוף 2015, זכתה למתיחת פנים כך שכעת זו הפעם השנייה בה מיצובישי מרעננת את הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ויזואלית, שני הדגמים מיישרים קו עם שפת העיצוב העדכנית של מיצובישי (Dynamic Shield), במיוחד בעיצוב החדש של החזית המעניקה לדגמים מראה מודרני יותר. גם מאחור נמצא עיצוב חדש ומודרני יותר לפנסים יחד עם עיצוב חדש לפגוש המנסה להציג משהו ספורטיבי ומעניק לדגם מראה רחב יותר, כך גם שני הפסים האדומים לאורך הגריל הקדמי - ברמות הגימור הגבוהות יותר של הדגם. חישוקי "15 בעיצוב חדש חותמים את הרענון החיצוני לדגם.

 

2020 מיצובישי ספייס סטאר תא הנוסעים
שדרוג קל לתא הנוסעים.

בתא הנוסעים אין שינויים משמעותיים, אך כן נמצא מושבים קדמיים חדשים, עם ריפודים מהודרים יותר ברמות הגימור הגבוהות. בנוסף נמצא מערכת מולטימדיה "7 עדכנית עם הרחבה לאפל קאר-פליי, אך לא בטוח אם זו תגיע לישראל. חלק מהחומרים בתא הנוסעים שודרגו לחומרים רכים למגע.

 

2020 מיצובישי אטראז'
אטראז' המחודשת.

בשלב זה מיצובישי לא חושפת את המפרט הטכני המלא של הדגמים המעודכנים, אך ניתן לצפות כי הדגם ימשיך לעשות שימוש במנוע ה-1.2 ליטר 80 כ"ס הנוכחי עם תיבת הילוכים רציפה ובהחלט ניתן לצפות שהספייס סטאר לפחות, המשווקת גם באירופה, תצויד במערכת בלימה אוטונומית ובקרת סטייה מנתיב.