דגמי 2020 המחודשים של האטראז' והספייס סטאר מציגים עיצוב מעודכן, תא נוסעים משודרג קלות ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט. מחירים החל מ-77,900 ₪ לספייס סטאר ו-100,900 ₪ לאטראז'.

 

כלמוביל, יבואנית מיצובישי בישראל, משיקה את דגמי 2020 המחודשים של מיצובישי ספייס סטאר ומיצובישי אטראז' אשר זכו לאחרונה למתיחת פנים הכוללת עיצוב חיצוני מודרני יותר לצד מספר שדרוגים לתא הנוסעים. מיצובישי ספייס סטאר, להזכירכם, חוגגת השנה 8 שנות דגם וזו מתיחת הפנים השנייה לה הדגם זוכה, האחרונה בוצעה בשנת 2015. שני הדגמים ממשיכים עם מנוע ה-1.2 ליטר 80 כ"ס המוכר המשודך לתיבת הילוכים רציפה. 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חזית הדגמים חודשה לחלוטין והיא מיישרת קו עם שפת העיצוב העדכנית של מיצובישי (Dynamic Shield) המעניקה לדגמים מראה מודרני ורענן, מוצלח משמעותית מזה של הדגם הנוכחי. פנסי החזית החדשים כוללים תאורה ראשית Bi-Led ותאורת יום LED - ברמת הגימור הבכירה. מאחור נפגוש עיצוב חדש ומודרני יותר לפנסים וכן עיצוב חדש לפגוש האחורי המעניק לדגם מראה דינאמי ורחב יותר. עיצובים חדשים לחישוקי הסגסוגת משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

 

2020 מיצובישי אטראז' החדשה
עיצוב מודרני יותר לחזית.

גם תא הנוסעים, למרות המראה שנותר זהה, זכה למספר שדרוגים כולל שימוש בחומרים שהם אמנם קשיחים אך איכותיים יותר למראה, הגרפיקה בלוח המחוונים עוצבה מחדש למראה נקי ומודרני יותר ונוכל למצוא גם ריפודי מושבים חדשים ומהודרים יותר. בחו"ל הדגם זכה גם למערכת מולטימדיה עדכנית, אצלנו הדגם ישווק עם מערכת המולטימדיה "8 של כלמוביל שאמנם לא תספק לכם אפל קאר-פליי, לדוגמה, אך לא מחסירה דבר וכוללת ניווט וויז, אפליקציית חניה, רדיו אינטרנטי ועוד. מיצובישי מבטיחה כי בידוד הרעשים בדגם שודרג משמעותית לעומת הדגם היוצא.

 

2020 מיצובישי ספייס סטאר החדשה
פנסים חדשים ועיצוב ספורטיבי יותר לפגוש האחורי.

בתחום ההנעה אין חדש והדגם ממשיך עם מנוע ה-1.2 ליטר שלושה צילינדרים, בגרסה מעודכנת, עם הספק מרבי של 80 כ"ס ומומנט מרבי של 10.8 קג"מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים רציפה, כמו בדגם היוצא, והוא מספק בדגם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 13.5 שניות, מהירות מרבית של 173 קמ"ש וצריכת דלק משולבת חסכונית של 20.8 ק"מ לליטר.

 

2020 מיצובישי ספייס סטאר החדשה תא הנוסעים
לוח מחוונים מעודכן וחומרים משודרגים.

מיצובישי ספייס סטאר ואטראז' מצוידות כעת במערכות בטיחות מתקדמות שלא הוצעו בעבר עם הדגמים. מפרט הבטיחות בדגמים כולל 6 כריות אוויר, בלימה אוטונומית ובקרת סטייה מנתיב.

 

מיצובישי ספייס סטאר תשווק בשלוש רמות גימור, רמת הגימור הבסיסית אינסטייל (Instyle) כוללת חלונות כהים מאחור, חיישני תאורה וגשם, בקרת שיוט, מראות צד חשמליות ומחוממות, בקרת אקלים דיגיטלית, מערכת שמע רגילה, שליטה מההגה, דיבורית BT, כניסת USB, חישוקי פלדה "14 ועוד. רמת הגימור סופרים (Supreme) מוסיפה לרשימה חישוקי סגסוגת "15, מולטימדיה "8 של כלמוביל עם ניווט WAZE ומצלמה אחורית ועוד. רמת הגימור הבכירה פרימיום (Premium) מוסיפה תאורה ראשית LED, תאורת יום LED, מפתח חכם לכניסה והתנעה, איתות במראות הצד וריפוד דמוי עור משולב בבד. 

 

2020 מיצובישי ספייס סטאר החדשה
ספייס סטאר המחודשת.

 

2020 מיצובישי ספייס סטאר החדשה - מפרט טכני מלא להורדה.

2020 מיצובישי אטראז' החדשה - מפרט טכני מלא להורדה.

לקוחות שיצרו בכך, יוכלו לנהוג בספייס סטאר באמצעות מסלול ליסינג מהיבואן במבנה של 7,500 שקל מקדמה ותשלום חודשי של החל מ-899 שקל לחודש. העסקה כוללת טיפולים ל-3 שנים והרכב רשום על שם הלקוח כך שאם הלקוח מעוניין להמשיך להחזיק בדגם הוא לא יפסיד יד. 

2020 מיצובישי ספייס סטאר - מחירון:

ספייס סטאר 1.2 ליטר Instyle אוטו' - 77,900 ₪

ספייס סטאר 1.2 ליטר Supreme אוטו' - 84,900 ₪

ספייס סטאר 1.2 ליטר Premium אוטו' - 85,900 ₪

 

2020 מיצובישי אטראז' - מחירון:

אטראז' 1.2 ליטר Instyle אוטו' - 100,900 ₪