מיצובישי פורסת את התוכנית האסטרטגית שלה לשנים 2020 עד 2022 כחלק מארגון מחדש של החברה תחת הכנפיים של הברית רנו-ניסאן. הכותרת של התוכנית היא "קטנה אך יפה" ובמילים קצת ברורות יותר התוכנית הזו כוללת צמצום דגמים, התמקדות בדגמי SUV והתכנסות לשווקים החזקים של המותג, מדינות דרום אסיה, כמנוע הצמיחה העיקרי של המותג.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

את הדגמים שמיצובישי תפתח עבור מדינות דרום אסיה היא תשווק גם בדרום אמריקה, המזרח התיכון ואפריקה בכדי לשפר את הרווחיות. במקרה של השוק האירופי, מיצובישי תקפיא שיווק של דגמים חדשים בשוק זה וזו גם הסיבה שכלמוביל, יבואנית מיצובישי בישראל, הודיעה לאחרונה כי דגמי מיצובישי החל משנת 2021 ישווקו בישראל תחת תקינה אמריקאית, שוק בו מיצובישי מתכננת להמשיך לשווק דגמים חדשים.

 

מיצובישי 2020-2022
אקליפס קרוס PHEV יוצג בסוף השנה.

השלב הראשון של התוכנית האסטרטגית (2020-2022) כולל השקה של מספר דגמים חדשים, כבר לקראת סוף השנה יוצג האקליפס קרוס המחודש שלראשונה, ישווק גם בגרסה היברידית פלאג-אין PHEV. בתחילת 2021 מיצובישי תציג את האאוטלנדר החדש אך גרסת הפלאג-אין של הדגם, האאוטלנדר PHEV, תוצג רק בשנת 2022.

 

מיצובישי 2022
צמצום דגמים והתמקדות בדרום אסיה כמנוע הצמיחה העיקרי של המותג.

בתקופה זו מיצובישי תציג במקביל מכונית חשמלית ייעודית לשוק הסיני בשיתוף עם GAC וכן מכונית קאי חשמלית לשוק היפני, בשיתוף עם ניסאן.

השלב השני של התוכנית כולל הצגת דגמים המיועדים בעיקר עבור דרום אסיה החל משנת 2022. רשימת הדגמים האלו כוללת את הטרייטון החדש שיוצג בשנת 2022 ובשנת 2023 מיצובישי תציג מיניוואן חדש, מיצובישי אקספנדר שיוצע גם בגרסה היברידית, פאג'רו ספורט חדש ועוד שני קרוסאוברים חדשים.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

מחכה לאטרז' החדש בתקינה אמריקאית - יתאים למעיל האמריקאי שלי

This comment was minimized by the moderator on the site

אין ספק שמצובישי שיחקה אותה בדגם של אקליפס קורס שמבחינתי לא רואה את האוטלנדר מבחינת הכל דלק מנוע ביצועים נוחות רווח המצעה גאונית ומושקעת ממליץ בחום

This comment was minimized by the moderator on the site

האקליפס קרוס בעל מראה ספורטיבי צעיר ויפה,אולם חסרים בו דברים בסיסיים כמו המושבים האחוריים מאוד נמוכים ולא נוחים,אין פתחי מיזוג מאחור,תא המטען קטן יחסית וצריכת הדלק אינה כפי שמציינים,הרכב היותר...

האקליפס קרוס בעל מראה ספורטיבי צעיר ויפה,אולם חסרים בו דברים בסיסיים כמו המושבים האחוריים מאוד נמוכים ולא נוחים,אין פתחי מיזוג מאחור,תא המטען קטן יחסית וצריכת הדלק אינה כפי שמציינים,הרכב היותר מוצלח של מיצובישי הוא גיפון מדגם האינסטייל,בעל מראה מצויין,מרווח מאוד בפנים,תא מטען גדול ונוח מאוד גם ליושבים מאחור,הוא בעל מנוע 2000סמ״ק ואם ישודרג למנוע טורבו 1500 וכן יוסיפו פתחי מיזוג מאחור יהפוך ללהיט גדול.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location