תא הנוסעים של ה-E קלאס 2016 החדשה יוקרתי מתמיד ומציג עיצוב המשלב בין מרצדס S קלאס ו-C קלאס החדשות.

2016 מרצדס E קלאס החדשה תא הנוסעים
תא נוסעים יוקרתי מאי פעם ואיזון מושלם בין S קטנה ל-C קלאס גדולה.

לקראת חשיפתה של E קלאס 2016 החדשה בחודש ינואר הקרוב בתערוכת דטרויט, מרצדס מספקת לנו הצצה ראשונה אל תא הנוסעים של הדור החמישי (W213) של מכונית הסאלון של החברה המתחרה באודי A6, ב.מ.וו סדרה 5 ועוד.  

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בניגוד לדור הקודם של ה-E קלאס שהיה יותר סוג של C קלאס גדולה יותר מאשר S קלאס קטנה, לפחות בכל הקשור לעיצוב תא הנוסעים, נדמה כי הפעם מרצדס מצאה את האיזון המושלם עבור הדגם – 50/50. חלקו העליון של תא הנוסעים מעוצב באופן מובהק בהשראאת ה-S קלאס הגדולה והיקרה יותר, בעוד חלקו התחתון יותר של תא הנוסעים הנמצא מתחת לקו פתחי המיזוג המרכזיים, עוצב בהשראת ה-C קלאס.

 

התוצאה הסופית היא בדיוק מה שיצרן יוקרה רוצה לקבל ממכונית הסאלון שלו, שדרוג משמעותי מספיק בכדי שלקוחות ה- C קלאס יחשבו לשדרג, אך לא מספיק משמעותי בכדי שלקוחות ה- S קלאס יחשבו על להשאיר כסף בכיסים. לעומת הדגם היוצא, אין ספק כי מדובר בשדרוג משמעותי במיוחד ואין ספק כי מרצדס בהחלט מאתגרת עם ה-E קלאס החדשה את המתחרות שלה לסגמנט.

 

יש לציין שהתצוגה המרכזית המשלבת שני מסכי "12.3 עבור לוח המחוונים ומערכת ה-COMAND מוצעת רק  ברמות האבזור הגבוהות יותר, באלו הנמוכות יותר מותקן לוח מחוונים סטנדרטי עם שני מחוונים אנלוגיים שבמרכזו מסך "7, משמאלו מותקן מסך "8.4 עבור מערכת ה-COMAND.

 

לראשונה בעולם, על התצוגה בלוח המחוונים ובמערכת המולטימדיה, ניתן לשלוט באמצעות משטחי מגע המותקנים על גלגל ההגה המאפשרים דפדוף בין המסכים השונים.  בתצוגה ניתן לשלוט בנוסף גם באמצעות משטח מגע בין המושבים המוכר מדגמי מרצדס העדכניים.  

 

2016 מרצדס E קלאס החדשה תא הנוסעים
יוקרתי מכל כיוון.

 

תא האחסון בקונסולה המרכזית כולל משטח הטענה אלחוטי למכשירים סלולריים, מערכת ה-COMAND כוללת מעתה גם את מערכות ההפעלה לרכב של גוגל ואפל (Apple CarPlay  ו-Android Auto).

 

כל התאורה בתא הנוסעים מבוססת על נורות LED, ואת תאורת האווירה ניתן לשנות ל-64 גוונים שונים של צבע.  כל גרסאות הדגם מצוידות בתאורת LED ראשית כסטנדרט, כאופציה ניתן לבחור בתאורת MULTIBEAM LED המתקדמת, בחירה באופציה זו כוללת תאורת LED דינמית בפנסים האחוריים.

 

מרצדס אמנם לא חושפת אותנו עדיין אל העיצוב החיצוני של הדגם, אך לא קשה לנחש כי כמו עיצוב תא הנוסעים גם העיצוב החיצוני יתבסס רבות על עיצובה של ה-S קלאס עם שילוש של אלמנטים מה-C קלאס הקטנה יותר.

 

את ה-E קלאס 2016 החדשה ישרתו מנועי ארבעה ושישה צילינדרים המוכרים מדגמים אחרים של החברה, זאת לצד מספר מנועים חדשים כולל מנוע 2.0 ליטר טורבו דיזל חדש וכן מנוע V6 טורבו בנפח 3.0 ליטר חדש שיוצג במהלך 2016. גרסת הביצועים E63 AMG של הדגם, תישא בחרטומה את מנוע ה- 4.0 ליטר V8 טווין-טורבו אותו פגשנו ב-C63 AMG החדשה ובמרצדס AMG GT קופה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location