במסגרת "מפגש דיגיטלי" חשף יו"ר דיימלר ומרצדס בנץ, אולה קולניוס, תמונה רשמית ראשונה של מרצדס S קלאס החדשה אותה החברה תציג במלוא הדרה לקראת סוף השנה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אולה ציין כי למרות מגפת הקורונה לוח הזמנים להשקת הדגם לא נפגע והוסיף כי "הדגם היוצא העלה את הרף, אך S קלאס החדשה (W223) תהיה משהו מאוד מיוחד". המיוחד הזה כולל בין היתר עיצוב חדש ושונה לחלוטין לתא הנוסעים וכן שימוש נרחב יותר באינטליגנציה מלאכותית לשיפור חווית השהייה בתא הנוסעים ושיפור של מערכות הנהיגה האוטונומיות.

 

מרצדס S קלאס החדשה
מינימליזם.

תא הנוסעים של ה-S קלאס החדשה יציג מינימליזם קיצוני בהשראת הקונספט EQS. זה כולל מעבר מאסיבי למסכי מגע ומשטחי מגע, כך לדוגמה כיוון מראות הצד יתבצע דרך משטח מגע וגם המעבר בין זיכרונות המושב יתבסס על מגע. זה ממשיך לגלגל הגה המתבסס על משטחי מגע במקום כפתורים, את זה כבר הספקנו לראות ב-E קלאס החדשה, ולקינוח נמצא מערכת MBUX חדשה עם מסך מרכזי ענק בין המושבים ולא על הדשבורד, כך שיהיה קרוב יותר לידיים של הנהג, בו השליטה על המערכת וכן על מערכת בקרת האקלים (גם במושב האחורי) תתבצע באמצעות מסך מגע. כמובן שגם תפעול קולי מתקדם יהיה חלק בלתי נפרד מתפעול מערכות הרכב השונות.

 

מרצדס EQS
מרצדס EQS - תוצג בשנה הבאה.

כל מנועי הבנזין של מרצדס S קלאס החדשה צפויים לעשות שימוש במערכת מיקרו-היברידית 48V וכמובן שיהיה לפחות דגם פלאג-אין אחד, אם לא יותר. זו גם תהיה ככל הנראה הפעם האחרונה בה תוכלו לרכוש S קלאס עם מנוע V12 אשר ישרת את דגם הקצה ואת גרסאות המייבאך היוקרתיות יותר. גרסה חשמלית מלאה לדגם לא תהיה שכן את התפקיד הזה גם כך תמלא מרצדס EQS אשר תוצג במהלך שנת 2021 כמרצדס S קלאס של העתיד.

ביום רביעי הקרוב, מרצדס תחשוף את גרסאות הקופה והקבריולט של ה-E קלאס המחודשת. 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

כל שפת העיצוב המשגעת של ה s class נעלמה חבל בעיקר מבחינה פנימית

This comment was minimized by the moderator on the site

זבביר

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location