מרצדס CLE קבריולט 2024
מרצדס CLE קבריולט.
מרצדס CLE קבריולט 2024
מרצדס CLE קבריולט.

כחצי שנה לאחר שחשפה את מרצדס CLE קופה, מרצדס מוכנה להתחיל בשיווק של גרסה הגג הנפתח של הדגם, CLE קבריולט. תמונות של מרצדס CLE קבריולט מרצדס חשפה עוד ביולי אשתקד עם חשיפתה של ה- CLE קבריולט, אך כעת מרצדס מספקת את כל הפרטים על הדגם שזמין כעת לרכישה באירופה ובהמשך השנה גם כאן בישראל. להזכירכם, מרצדס CLE החליפה שני דגמים במקביל, C קלאס קופה/קבריולט ו- E קלאס קופה/קבריולט. 

 

כמו כל דגמי הקבריולט של מרצדס, גם מרצדס CLE קבריולט תוכננה כך שיהיה ניתן ליהנות מנהיגה עם גג נפתח גם בימים קרים, לא רק בזכות חימום המושבים או התגבור האוטומטי של מערכת בקרת האקלים עם פתיחת הגג, אלא גם בזכות מערכת "צעיף החום" AIRSCARF המזרימה אוויר חם לאזור הצוואר ומערכת AIRCAP הכוללת מדף הטיה קדמי הנשלף מקצה השמשה הקדמית ועוד אחד מאחור, שני אלו דואגים למנוע ממערבולות אוויר צונן לחדור לחלל תא הנוסעים. שתי מערכות אלו מוצעות בדגם כסטנדרט. 

 

2024 מרצדס CLE קבריולט
מרצדס CLE קבריולט.

גג האריג של הדגם זמין בשלושה צבעים (שחור, אפור, אדום) ובזכות מנגנון קיפול חדש וחשמלי לחלוטין מרצדס מבטיחה פעולה שקטה יותר, גם אם ארוכה יחסית שכן נדרשות 20 שניות לפתיחה/סגירה של הגג - אותה ניתן לבצע גם בזמן נסיעה עד למהירות של 60 קמ"ש. 

 

למרצדס CLE קבריולט אורך של 4,850 מ"מ, רוחב של 1,861 מ"מ, גובה של 1,424 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,865 מ"מ, מידות זהות לאלו של דגם הקופה למעט כמובן נפח תא המטען שהצטמצם מ-420 ליטר ל-385 ליטר או 295 ליטר כאשר הגג פתוח ומקופל בתא המטען. 

 

2024 מרצדס CLE קבריולט
מרצדס CLE קבריולט.

למעט שינויים אלו, כל השאר זהה כמובן למוכר לנו מדגם הקופה, כולל האופציה לבולמים אדפטיביים עם שיכוך רציף ומערכת היגוי אחורית 2.5 מעלות, מולטימדיה "11.9 עם מערכת MBUX דור שלישי הכוללת חנות אפליקציות צד שלישי ותמיכה בטכנולוגיית AI, שפע של מערכות בטיחות מתקדמות ועוד.  

 

מרצדס CLE קבריולט תא הנוסעים
מרצדס CLE קבריולט.

מרצדס CLE קבריולט תהיה זמינה עם מגוון מערכות הנעה, אך בשלב ההשקה הדגם יהיה זמין באירופה עם מבחר מצומצם של מנועי ארבעה צילינדרים בלבד, 2.0 ליטר טורבו דיזל בהספק של 197 כ"ס או 2.0 ליטר טורבו בנזין בהספק של 204 כ"ס עם הנעה אחורית או כפולה. בהמשך הדגם ישווק גם עם מנועי שישה צילינדרים וכן בדגם ביצועים CLE 53 עם 449 כ"ס שיהווה את הגרסה הבכירה של הדגם, עד להגעת דגם CLE 63 הבכיר עם מערכת הנעה היברידית בשלב מאוחר יותר.  

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 7

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.