2024 טויוטה קורולה קרוס החדש
טויוטה קורולה קרוס החדש.
2024 טויוטה קורולה קרוס החדש
טויוטה קורולה קרוס החדש.

טויוטה חושפת בתאילנד את דגמי 2024 המחודשים של הקורולה קרוס אשר זכו למתיחת פנים מקיפה. הקורולה קרוס הוצג לראשונה בשנת 2020 בתאילנד אך רק בשנת 2022 הוא הגיע לאירופה ולשוק המקומי שלנו, זו הסיבה שאנחנו פוגשים במתיחת הפנים לדגם מוקדם מהצפוי. 

 

טויוטה משווקת את הקורולה קרוס עם עיצוב שונה לשווקים שונים, כמו זה האמריקאי או היפני, אך לאור העבודה שהדגם הנוכחי המשווק באירופה וישראל היה זהה ויזואלית לזה שהוצג בתאילנד - למעט עיצוב שונה למראות הצד, סביר להניח כי זה המקרה גם עם הדגם המחודש. 

 

2024 טויוטה קורולה קרוס החדש
טויוטה קורולה קרוס החדש.

בחזית נמצא עיצוב חדש לחלוטין לפגוש הקדמי המעניק לדגם מראה מעודן ומתוחכם יותר, נוכל גם למצוא עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים ובזאת למעשה מסתכם העדכון החיצוני לדגם. למעט תוספת של פס תאורת אווירה בדלתות, תא הנוסעים נותר זהה לחלוטין למוכר לנו. 

 

כמו בדגם הנוכחי בתא הנוסעים נוכל למצוא לוח מחוונים דיגיטלי "12.3, מולטימדיה "10.5 עם חיבור אלחוטי לאנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, שקעי USB מלפנים ומאחור, משטח טעינה אלחוטי, בקרת אקלים מפוצלת ועוד. 

 

טויוטה קורולה קרוס החדש מתיחת פנים
טויוטה קורולה קרוס החדש.

בשוק התאילנדי הדגם משווק עם מנוע 1.8 ליטר 140 כ"ס או עם מערכת הנעה היברידית 1.8 ליטר 122 כ"ס. כאן הדגם משווק עם מערכת הנעה היברידית 1.8 ליטר 140 כ"ס ובאירופה ניתן לקבל את הדגם גם עם מערכת הנעה היברידית 2.0 ליטר 197 כ"ס. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 36

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.