מיצובישי תציג בתערוכת טוקיו הקרובה שלושה דגמי קונספט חדשים לפאג'רו, ל-ASX וכן מניוואן קומפקטי חדש.

3 דגמי קונספט חדשים למיצובישי יוצגו בתערוכת טוקיו

מיצובישי נעלמה לנו מהרדאר בשנים האחרונות, זאת כמובן בשל העובדה שהיא לא הציגה דגמים חדשים בשנים האחורונות וכל צי הדגמים שלה וותיק למדי במונחים של עולם הרכב. לכך שתי סיבות עיקריות, האחת היא ארגון מחדש של החברה כגון הפסקת הייצור בארה"ב והסיבה השנייה והעיקרית לכך היא פיתוח פלטפורמות חדשות ומערכות הנעה מתקדמות (היברידיות וחשמליות) עבור דגמי העתיד של החברה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ניצנים ראשונים לאותם פיתוחים ראינו לאחרונה באאוטלנדר החדש ובמיצובישי ספייס סטאר החדשה ובתערוכת טוקיו הקרובה בחודש הבא, מיצובישי תציג לא פחות משלושה דגמי קונספט חדשים כקדימון למיצובישי פאג'רו החדש, למיצובישי ASX החדש וכן מיניוואן קומפקטי חדש.

 

דגמי הקונספט יחפשו אותנו בנוסף ולראשונה אל שפת העיצוב החדשה של מיצובישי שלפחות לפי התמונות, תציג שינויי כיוון משמעותי מהעיצוב השבלוני של האאוטלנדר החדש. שני רכבי הפנאי החדשים, יוצגו עם מערכת הנעה היברידית נטענת PHEV. החדשה היותר מעניית היא שהמיניוואן הקומפקטי החדש, יוצג עם מנוע טורבו קטן נפח המצויד בהזרקת דלק ישירה.

 

מיצובישי מכוונת את ה-ASX החדש - שיוצג כקונספט XR-PHEV – למדרגה אחת נמוכה יותר מזו של הדגם הנוכחי כך שיתחרה בקרוסאוברים העירוניים כגון שברולט טראקס או רנו קפצ'ור. במקום להציג מיניוואן 7 מושבים כמחליף לגרנדיס, מיצובישי תציג במקום מיניוואן קומפקטי חדש שיתחרה ברכבים כגון רנו סניק או סיטרואן C4 פיקאסו החדש. החלטה זו של מיצובישי נובעת ככל הניראה מצמצום היצע הדגמים לשוק האמריקאי שם הגרנדיס גם כך נחשב לקטן יחסית לעומת דגמים כגון טויוטה סיינה או הונדה אודיסיי, אך גדול מידי מול המיניוואנים הקומפקטיים של אירופה.

 

שלשות הדגמים החדשים יוצגו בגרסאות הייצור במהלך השנתיים הקרובות.

 

פג'ארו קונספט - ASX קונספט - וקונספט למיניוואן קומפקטי

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location