כמצופה מסקודה, תא הנוסעים של הפאביה 2015 החדשה ניראה בוגר, איכותי ובעיקר, תכליתי.

2015 סקודה פאביה III החדשה תא הנוסעים

לפני כשבוע, סקודה חשפה מספר תמונות ראשונות של הפאביה 2015 החדשה, הדור שלישי לסופרמיני המצליחה של החברה, וכעת אנחנו נחשפים לראשונה אל תא הנוסעים של הדגם אשר יוצג בבכורה עולמית בתערוכת פריז באוקטובר. השיווק של הפאביה החדשה באירופה יחל לקראת חודש דצמבר הקרוב, אלינו הדגם צפוי להגיע במהלך המחצית הראשונה של 2015.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עיצוב הדשבורד של הפאביה III לא מפתיע והוא המשך ישיר של המוכר משאר דגמי סקודה - בוגר ואיכותי עם תפעול ברור ופשוט של מערכות הרכב השונות כמצופה מסקודה, אך גם חסר כל "שובבות" עיצובית, אולי למעט פס הקישוט הדקורטיבי הנמתח לאורכו של הדשברוד.

 

מערכת המולטימדיה המותקנת בפאביה 2015 היא מהדור החדש ביותר בסקודה והיא כוללת לראשונה פונקציית "שיקוף" (Mirorr-link) המאפשרת תפעול של אפליקציות שונות המותקנות במכשיר הסלולרי דרך המסך המרכזי של הרכב, כגון מוזיקה, ניווט ועוד. בנוסף לכך, סקודה מציעה אפליקציה המאפשרת להציג על מסך המכשיר הסלוללרי נתונים שונים מהרכב כגון מהירות הנסיעה, צריכת דלק ועוד.

 

הפאביה החדשה אמנם קצרה יותר מהדגם הנוכחי ב-8 מ"מ, אך היא מציעה תא נוסעים מרווח יותר, במיוחד בציר הרוחב. נפח תא המטען עומד על 330 ליטר ועם קיפול המושבים מתקבל נפח הטענה של 1,150 ליטר. עם תחילת השיווק, הדגם יוצע עם שני מנועי בנזין: 1.0 ליטר שלושה צילינדרים בהספקים של 60 כ"ס או 75 כ"ס ו-1.2 ליטר טורבו עם 90 כ"ס או 110 כ"ס. הדגם יוצע עם מנוע דיזל אחד - 1.4TDI - שיוצע בשלושה הספקים של 75 כ"ס, 90 כ"ס ו-105 כ"ס.

 

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

השעמום הורג.<br />לעניות דעתי פולקסוואגן מפסידה קהל רוכשים פוטנציאלים ענק עם העיצובים חסרי המעוף הללו. זה האנדרסטייטמנט של האנדרסטייטמנט. כאילו איימו על המעצב שאם יהיה נועז מדי - הוא יפוטר. זה...

השעמום הורג.<br />לעניות דעתי פולקסוואגן מפסידה קהל רוכשים פוטנציאלים ענק עם העיצובים חסרי המעוף הללו. זה האנדרסטייטמנט של האנדרסטייטמנט. כאילו איימו על המעצב שאם יהיה נועז מדי - הוא יפוטר. זה מרגיש כלכך מאולץ שלא להתקדם עם השפה העיצובית בעולם הרכב וזה פשוט מוגזם כבר.<br />ישנו גם עניין המוניטין המפוקפק עם התיבות האוטומטיות שניסו להשקיט אותו בעולם על סף הפאניקה ממש.<br />ובכלל, היום לקנות כל דגם מבית פולסוואגן-סקודה-סיאט-אוודי, זה כאילו קנית את כל דגמי החברה באוטו שלך. יכול אולי לעבוד בגרסאות הכניסה (פולו, פאביה, איביזה ואפילו גולף אם תרצו) אבל באמת שחוצמזה אין בחברה הזו כלום! הכל בצל ה-MQB וזהו!

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

זה אוטו בינוני חסר תעוזה ומעוף עם בעיות אמינות ידועות שהושקטו היטב ועם אותם הרכיבים +- אביזר בדיוק כמו בכל דגמי החברה! טוחנים אותך במחיר ומרוויחים הון!<br />חד משמעית, ובלי לחשוב פעמיים...

זה אוטו בינוני חסר תעוזה ומעוף עם בעיות אמינות ידועות שהושקטו היטב ועם אותם הרכיבים +- אביזר בדיוק כמו בכל דגמי החברה! טוחנים אותך במחיר ומרוויחים הון!<br />חד משמעית, ובלי לחשוב פעמיים בכלל, הייתי רוכש היום קוריאנית מהדור החדש. הן נפטרו מכל בעיות הילדות שלהן, כולל צריכת הדלק המטורפת הידועה לשימצה מהגטס הסוררת. כמו-כן הייתי משקיע בGPS טוב נצמד שמשה או דש-בורד ומפות לכל החיים וחוסך כך אלפי שקלים על אקסטרא (שגם כך ״הולך לאיבוד״ בדרכו לארץ) שיעלה אח״כ אלפים נוספים לשם עידכוני תוכנה (עוד שיטה ידועה לעשות הון על גב הלקוח).<br />אי אפשר פשוט לטעות.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

כל קונצרן פולקסוואגן השקרן (תפסו אותם על חם בגרמניה על הטיית סקרים ודעת קהל, לטובת הגולף בעיקר, עם סילוף תוצאות עצום!!) זה חבורת נוכלים עם מוצר לא מוגמר שמה שחשוב לו זה אך ורק המאזן! נקודה.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location